17 września 2014
pocztówkapoetycka
Nadal?
jest klimat... ;)))
zgłoś
musi być:) dzięki.
a klimat?
klimat górski :)
:))) Czasem, może nie bez racji/ ludziska zamiast klimatu/ wolą świat- klimatyzacji ;))
Wiesiu tam klima nie potrzebna:) dlatego klimat wystarczy.
okno Twoje znów świeciło długo w noc..
i mrygało i wołało...
A ja powiem zwyczajnie, po prostu piękny ten biało - drewniany domek z nadzieją w środku:)
co za podstępna para..
alt no Ty mnie zawsze rozśmieszysz :) Małgosiu za domkiem tory kolejowe,kiedyś pociągi jeździły..
robię wszystko, żebyś przeze mnie nie płakała..
alt jakbym śmiała ..wiem że o mnie dbasz :)
" A kiedy dom będę miał , to będzie bukowy koniecznie":)
koniecznie bukowy :)
Ech! Rozmarzył mnie ten domek, tęsknie się zrobiło:)
ja zawsze tęsknie za tym widokiem nawet jak mam go przed oczami...przez parę dni w roku :)
tam odpoczywają anioły :)
i kilka diabełków... :)))
doremi mnie zawsze nurtowało jak ludzie tam sobie żyją..przecież wilki,lisy,dziki...pociąg w sumie już nie stuka o szyny...
Nevly...diaboły :) czyli krowy z rogami :)
pod wrażeniem... :) pozdrawiam, Marto :)
Inko, dziękuję...:) ściskam :)
obrzeża domku zajmują cienie...:)
tak cienie ale i światłość..:)
ładnie :)) , a jakby zabrać słowo "białym"? :)
Jeslinko...biały ma dla mnie duże znaczenie w tym wypadku :)
temu pytam :)
hmmm historyczne znaczenie o zabarwieniu romantycznym :)
Marto, tam można "...jutrzenki blask duszkiem pić..." :))
i to jakiej jutrzenki...można,oj można :)
ten domek... tam w dole.. niby taki maleńki... a jaka z niego siła... aż bije... ;)))
masz rację...
magiczne miejsce
zdecydowanie...:)
..a co z drzwiami Marto M. ? ;)
...po co drzwi skoro są okna :)))
świetne, domek wygląda jakby się zgubił w tej wielkości, która go otacza, dobrze, że są świetliste okna :)
świetliste okna niczym latarnia morska :)
nie zejdę niżej. stąd patrzeć będę :)
a nuż coś wypatrzysz Damianie:)
Wybrałaś punkt widzenia który lubię, Marta :)
Ja jeszcze raz do białego domku:)
zapraszam :) piję teraz kawę ,zrobię i Tobie...usiądziemy na ganku i posłuchamy lasu i rzeki...
O jak fajnie Marto:) Przyniosę ciasto, bo właśnie piekę. Mam nadzieję że będzie smaczne:)
ja kochhaaam każde ciasto:) potem trochę mniej swoje udka :) juz mi pachnie...
ta jest magiczna ....
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
jest klimat... ;)))
zgłoś
musi być:) dzięki.
zgłoś
a klimat?
zgłoś
klimat górski :)
zgłoś
:))) Czasem, może nie bez racji/ ludziska zamiast klimatu/ wolą świat- klimatyzacji ;))
zgłoś
Wiesiu tam klima nie potrzebna:) dlatego klimat wystarczy.
zgłoś
okno Twoje znów świeciło długo w noc..
zgłoś
i mrygało i wołało...
zgłoś
A ja powiem zwyczajnie, po prostu piękny ten biało - drewniany domek z nadzieją w środku:)
zgłoś
co za podstępna para..
zgłoś
alt no Ty mnie zawsze rozśmieszysz :) Małgosiu za domkiem tory kolejowe,kiedyś pociągi jeździły..
zgłoś
robię wszystko, żebyś przeze mnie nie płakała..
zgłoś
alt jakbym śmiała ..wiem że o mnie dbasz :)
zgłoś
" A kiedy dom będę miał , to będzie bukowy koniecznie":)
zgłoś
koniecznie bukowy :)
zgłoś
Ech! Rozmarzył mnie ten domek, tęsknie się zrobiło:)
zgłoś
ja zawsze tęsknie za tym widokiem nawet jak mam go przed oczami...przez parę dni w roku :)
zgłoś
tam odpoczywają anioły :)
zgłoś
i kilka diabełków... :)))
zgłoś
doremi mnie zawsze nurtowało jak ludzie tam sobie żyją..przecież wilki,lisy,dziki...pociąg w sumie już nie stuka o szyny...
zgłoś
Nevly...diaboły :) czyli krowy z rogami :)
zgłoś
pod wrażeniem... :) pozdrawiam, Marto :)
zgłoś
Inko, dziękuję...:) ściskam :)
zgłoś
obrzeża domku zajmują cienie...:)
zgłoś
tak cienie ale i światłość..:)
zgłoś
ładnie :)) , a jakby zabrać słowo "białym"? :)
zgłoś
Jeslinko...biały ma dla mnie duże znaczenie w tym wypadku :)
zgłoś
temu pytam :)
zgłoś
hmmm historyczne znaczenie o zabarwieniu romantycznym :)
zgłoś
Marto, tam można "...jutrzenki blask duszkiem pić..." :))
zgłoś
i to jakiej jutrzenki...można,oj można :)
zgłoś
ten domek... tam w dole.. niby taki maleńki... a jaka z niego siła... aż bije... ;)))
zgłoś
masz rację...
zgłoś
magiczne miejsce
zgłoś
zdecydowanie...:)
zgłoś
..a co z drzwiami Marto M. ? ;)
zgłoś
...po co drzwi skoro są okna :)))
zgłoś
świetne, domek wygląda jakby się zgubił w tej wielkości, która go otacza, dobrze, że są świetliste okna :)
zgłoś
świetliste okna niczym latarnia morska :)
zgłoś
nie zejdę niżej. stąd patrzeć będę :)
zgłoś
a nuż coś wypatrzysz Damianie:)
zgłoś
Wybrałaś punkt widzenia który lubię, Marta :)
zgłoś
Ja jeszcze raz do białego domku:)
zgłoś
zapraszam :) piję teraz kawę ,zrobię i Tobie...usiądziemy na ganku i posłuchamy lasu i rzeki...
zgłoś
O jak fajnie Marto:) Przyniosę ciasto, bo właśnie piekę. Mam nadzieję że będzie smaczne:)
zgłoś
ja kochhaaam każde ciasto:) potem trochę mniej swoje udka :) juz mi pachnie...
zgłoś
ta jest magiczna ....
zgłoś