17 września 2014

pocztówka
poetycka

Marta M.
Marta M.

Nevly
17 września 2014 o 10:14

jest klimat... ;)))

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 10:25

musi być:) dzięki.

zgłoś

Wieśniak M
17 września 2014 o 10:19

a klimat?

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 10:25

klimat górski :)

zgłoś

Wieśniak M
17 września 2014 o 10:45

:))) Czasem, może nie bez racji/ ludziska zamiast klimatu/ wolą świat- klimatyzacji ;))

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 10:53

Wiesiu tam klima nie potrzebna:) dlatego klimat wystarczy.

zgłoś

alt art
17 września 2014 o 10:23

okno Twoje znów świeciło długo w noc..

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 10:25

i mrygało i wołało...

zgłoś

A ja powiem zwyczajnie, po prostu piękny ten biało - drewniany domek z nadzieją w środku:)

zgłoś

alt art
17 września 2014 o 10:25

co za podstępna para..

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 10:27

alt no Ty mnie zawsze rozśmieszysz :) Małgosiu za domkiem tory kolejowe,kiedyś pociągi jeździły..

zgłoś

alt art
17 września 2014 o 10:35

robię wszystko, żebyś przeze mnie nie płakała..

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 10:43

alt jakbym śmiała ..wiem że o mnie dbasz :)

zgłoś

Hania
17 września 2014 o 10:46

" A kiedy dom będę miał , to będzie bukowy koniecznie":)

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 11:16

koniecznie bukowy :)

zgłoś

Ech! Rozmarzył mnie ten domek, tęsknie się zrobiło:)

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 11:13

ja zawsze tęsknie za tym widokiem nawet jak mam go przed oczami...przez parę dni w roku :)

zgłoś

doremi
17 września 2014 o 11:10

tam odpoczywają anioły :)

zgłoś

Nevly
17 września 2014 o 11:13

i kilka diabełków... :)))

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 11:15

doremi mnie zawsze nurtowało jak ludzie tam sobie żyją..przecież wilki,lisy,dziki...pociąg w sumie już nie stuka o szyny...

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 11:22

Nevly...diaboły :) czyli krowy z rogami :)

zgłoś

x
17 września 2014 o 11:13

pod wrażeniem... :) pozdrawiam, Marto :)

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 11:18

Inko, dziękuję...:) ściskam :)

zgłoś

doremi
17 września 2014 o 11:16

obrzeża domku zajmują cienie...:)

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 11:19

tak cienie ale i światłość..:)

zgłoś

jeśli tylko
17 września 2014 o 11:16

ładnie :)) , a jakby zabrać słowo "białym"? :)

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 11:18

Jeslinko...biały ma dla mnie duże znaczenie w tym wypadku :)

zgłoś

jeśli tylko
17 września 2014 o 11:20

temu pytam :)

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 11:21

hmmm historyczne znaczenie o zabarwieniu romantycznym :)

zgłoś

doremi
17 września 2014 o 11:19

Marto, tam można "...jutrzenki blask duszkiem pić..." :))

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 11:21

i to jakiej jutrzenki...można,oj można :)

zgłoś

Nevly
17 września 2014 o 11:23

ten domek... tam w dole.. niby taki maleńki... a jaka z niego siła... aż bije... ;)))

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 12:31

masz rację...

zgłoś

supełek.z.mgnień
17 września 2014 o 12:01

magiczne miejsce

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 12:31

zdecydowanie...:)

zgłoś

redlady
17 września 2014 o 13:25

..a co z drzwiami Marto M. ? ;)

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 13:32

...po co drzwi skoro są okna :)))

zgłoś

pociąg
17 września 2014 o 13:38

świetne, domek wygląda jakby się zgubił w tej wielkości, która go otacza, dobrze, że są świetliste okna :)

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 21:52

świetliste okna niczym latarnia morska :)

zgłoś

Damian Paradoks
17 września 2014 o 15:36

nie zejdę niżej. stąd patrzeć będę :)

zgłoś

Marta M.
17 września 2014 o 21:51

a nuż coś wypatrzysz Damianie:)

zgłoś

Damian Paradoks
17 września 2014 o 21:57

Wybrałaś punkt widzenia który lubię, Marta :)

zgłoś

Ja jeszcze raz do białego domku:)

zgłoś

Marta M.
19 września 2014 o 10:25

zapraszam :) piję teraz kawę ,zrobię i Tobie...usiądziemy na ganku i posłuchamy lasu i rzeki...

zgłoś

O jak fajnie Marto:) Przyniosę ciasto, bo właśnie piekę. Mam nadzieję że będzie smaczne:)

zgłoś

Marta M.
19 września 2014 o 10:33

ja kochhaaam każde ciasto:) potem trochę mniej swoje udka :) juz mi pachnie...

zgłoś

milena
5 października 2014 o 13:01

ta jest magiczna ....

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się