10 october 2021

jutro

nie dam rady by brodzić
rozdzierać szaty każdy krok
taszczy się z zamiarem
o innowację jutra

sensacją zbudzę porę dnia
odmienię linię życia
twarzy nie zmienię

pokryję na zielono pokój
wyprostuję rozważania

prostolinijny wytoczę się na ulicę
będę wrzeszczał by uwierzył tłum na słowo
w słowa które niosę na jutro


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 5 | rating: 0/2 | report | add to favorite

Comments:

Faber,  

"Odpisać na zaległe listy / pić mleko / i bardziej być sobą / tylko jak / skoro już od tak dawna nim jestem" (jakoś tak - z Barańczaka). Owszem, wisielczo, i my żyjemy w epoce większego powera. Jak czytam masz dobry przekaz, pozdro.

report |

Yaro,  

Dziękuję :) Ludziom potrzeba swobody , wolności mniej zmartwień:)Pozdrawiam:)

report |

Faber,  

Ta, do raju pod prąd ; ) Pozdro i dobrej nawijki ; )

report |

Yaro,  

Przeszedłem taka drogę , dostałem taką lekcję taki wycisk ,że nikomu tego nie życzę nawet największemu wrogowi 13 lat depresji takiej na granicy obłędu i nikt nie mógł mi pomóc dzięki pisaniu utrzymywałem się na powierzchni a ludzie. Pozdrawiam i będę nawijał dopóki starczy sił do bólu:)

report |

Faber,  

Szacun. Miałem coś podobnego, trochę krócej, ale też musiałem radzić sobie sam. Ludzie właściwie nie mieli jak pomóc, czasem staję wobec takich, co przechodzą to co ja wtedy i jestem bezradny, a poklepywać po ramieniu nie chcę. I tak samo - wyszedłem dzięki pasji, no i pracy nad sobą, która trwa do dzisiaj. Pozdrawiam i życzę coraz lepszych osiągów!

report |other poems: liście na drzewie, magia bluesa nocą, On, kocham Cię, skundlenie 2021, trzymaj dystans, pijemy herbatę, spieczone usta Alberta, jeden zachód, wolni od siebie, płacz, nasze słowa, tułaczka, niewolnicy, Hans, zrobić technologię to nie sztuka, bez względu na wszystko, Przed snem, obiecuję jesień, Ikar z polskiej wsi, odpłynąć byle gdzie ściskając wiosło, po wodzie, miłość mocna, Szkolny zjazd, Astralni, powiedz mamo, kosmos myślisz, nieugięty, kopanie się z koniem, bunt jest nasz, jestem tu Rege, jutro, jesienne nudzenie, jestem tu, namaluję z viktorianes, brak mi ciebie, na błoniach zaświatów, zielone oczy (2012r.), tęsknię, spowiedź włóczęgi, Fraszki-graszki, zerwane ogniwo, Obecność, miasto, wśród zabawek, Niezmienna natura, na czerwone czasy, droga, którą pójść mogę, bieg lemingów, wrzesień miesiąc krzywdy, Przyjedź brachu, spojrzeć w oczy Białorusi, idąc wzdłuż, do Jezusa, Chada, Nadchodzi, ludzie pragną krwi, wczoraj dzisiaj jutro, nie stać nas na bunt, mechanika w aucie, zakryte usta, Słowa i muzyka, z ustami pełnymi miłości, nadmuchani, kosa, w okupacji trwam twarzą w dół, Hrabia Monte Christo, wakacje, nowy dzień, Made in China, kiedyś, dotykać i czuć, Anführer der Opposition, zapachy lata, Mamo, z początkiem lata, wiem kim jesteś, w kosmosie zagubieni, przepraszam, czas pomarszczy twarze, obłuda, Piotr, dzisiaj się nie przejaśnia, o złamanym kiju, po co kochasz, Colosseum, po co zmiany, Czad Bieszczady, ostatni zastrzyk na dziś, czyszczę swój karabin, tęsknota, Nobliści, nieśmiertelni, urodziny, narodzę się na nowo, bądź przyjacielem, świat w bluszczu, wychodzę nie wrócę, wolne ptaki, wyśnić marzenia, punkowo na wesoło, z palcem na spuście, tęczowi, nowego małe kroczki, skąd ta schizofrenia, natchniony Nirvaną, scementowani, więdną kwiaty, bardzo przepraszam, kłamstwo, po drugiej stronie lustra, podróż w tę i z powrotem, ,,Ewa odchodzi”, samotne wspomnienia, destrukcja, sprzedani za eroplany (neo punk rock), tak mi ciebie brak, umiłowany, gdy czekam, czas grozy, Mój krwawy Rubikon, speszony, zdrada jedno ma imię, w rozpaczy, wolny oddech, rudy to fałszywy, uniwersum życia, w iskrze samotności, fałszywi wśród nas, most, ząb za ząb, przyjaciele, samotna noc, chwała, narodzony, miłość zmienia wszystko, żegnaj, zwątpienia w prawdę, świat, zawołaj, ukołysz Anka, wesołych świąt, łączy nas stracony czas, daj Boże, igły dziwki szpilki, Płonie wiersz, czas na zmiany, Mrok ogarnął Ziemię, nagroda, oto człowiek,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register