10 october 2021

jutro

nie dam rady by brodzić
rozdzierać szaty każdy krok
taszczy się z zamiarem
o innowację jutra

sensacją zbudzę porę dnia
odmienię linię życia
twarzy nie zmienię

pokryję na zielono pokój
wyprostuję rozważania

prostolinijny wytoczę się na ulicę
będę wrzeszczał by uwierzył tłum na słowo
w słowa które niosę na jutro


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 5 | rating: 0/2 | report | add to favorite

Comments:

Cheval (Faber),  

"Odpisać na zaległe listy / pić mleko / i bardziej być sobą / tylko jak / skoro już od tak dawna nim jestem" (jakoś tak - z Barańczaka). Owszem, wisielczo, i my żyjemy w epoce większego powera. Jak czytam masz dobry przekaz, pozdro.

report |

Yaro,  

Dziękuję :) Ludziom potrzeba swobody , wolności mniej zmartwień:)Pozdrawiam:)

report |

Cheval (Faber),  

Ta, do raju pod prąd ; ) Pozdro i dobrej nawijki ; )

report |

Yaro,  

Przeszedłem taka drogę , dostałem taką lekcję taki wycisk ,że nikomu tego nie życzę nawet największemu wrogowi 13 lat depresji takiej na granicy obłędu i nikt nie mógł mi pomóc dzięki pisaniu utrzymywałem się na powierzchni a ludzie. Pozdrawiam i będę nawijał dopóki starczy sił do bólu:)

report |

Cheval (Faber),  

Szacun. Miałem coś podobnego, trochę krócej, ale też musiałem radzić sobie sam. Ludzie właściwie nie mieli jak pomóc, czasem staję wobec takich, co przechodzą to co ja wtedy i jestem bezradny, a poklepywać po ramieniu nie chcę. I tak samo - wyszedłem dzięki pasji, no i pracy nad sobą, która trwa do dzisiaj. Pozdrawiam i życzę coraz lepszych osiągów!

report |other poems: W drogę, w oddali widać światło, Ulica, świat według laptopa, manowce, OGIEŃ, nie mam dokąd uciec, wiersz wiary, demon, dotąd w nieznane, modlitwa o wszystko, odbite w lustrach echo, dziś są twoje urodziny, ona pozmienia, w garści, nasz dom, czas, umarły świat, wolne ptaki, oczy wilka, Ewa odchodzi, zapamiętaj mnie, pada, drzwi, most spod powiek, czasem zastanowienia, załamany od wspomnień, moje disco, łzy, święty, samotność, z wiatrem, zmarszczony czas, pamiętam, ostateczna filozofia, bez filozofii, spokojnie będzie dobrze, tysiąc metrów pod ziemią, miasto w nocy, w wysokiej wieży, ja drzewo, czuję i piszę, Wspominamy siebie to pewne, miłością prosto w czerep, to co mi zostało, wiosna, pod kreską, odlotowi, być jak Kurt, z dzieckiem bożym, z żołnierskim pozdrowieniem, wracam czasem, pachniesz sosną, reggae rozprawa, zakochany klown, do gwiazd, złapać Putina, garb bez imienia, witaj, biały miś, na stopach liczę odciski, Hej sokoły, pokonajmy siebie, Ręce opadają, igrzyska kończą świat, marsz marsz, idą chłopcy z wojenki, to ja mamo, za mgłą tajemnicy, mój celownik, przy rubieży, Pejzaż, Krótka historia, zerwij więzy, młoda, młody, jak z obrazka, spoko bagno, blues wieczorem, szukam drogi do domu, przed sądem, Nędznicy, Za pieniądze, przed sobą, Po terapii, więziony, wyjechane mam, zakonserwowany, to nie problem, tak mam, psalm pochwalny, bez grzechu, z szelestem piór, Moim życzeniem, dla nas nie ma jutra, tak bywa z kochaniem, opuszczony człowiek, odwrócenie, liście na drzewie, magia bluesa nocą, On, kocham Cię, skundlenie 2021, trzymaj dystans, pijemy herbatę, spieczone usta Alberta, jeden zachód, wolni od siebie, płacz, nasze słowa, tułaczka, niewolnicy, Hans, zrobić technologię to nie sztuka, bez względu na wszystko, Przed snem, obiecuję jesień, Ikar z polskiej wsi, odpłynąć byle gdzie ściskając wiosło, po wodzie, miłość mocna, Szkolny zjazd, Astralni, powiedz mamo, kosmos myślisz, nieugięty, kopanie się z koniem, bunt jest nasz, jestem tu Rege, jutro, jesienne nudzenie, jestem tu, namaluję z viktorianes, brak mi ciebie, na błoniach zaświatów, zielone oczy (2012r.), tęsknię, spowiedź włóczęgi, Fraszki-graszki, zerwane ogniwo, Obecność, miasto, wśród zabawek, Niezmienna natura, na czerwone czasy, droga, którą pójść mogę, bieg lemingów, wrzesień miesiąc krzywdy, Przyjedź brachu, spojrzeć w oczy Białorusi,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register