28 august 2012
postcards
Dłonie
Layout: Ruda za co bardzo dziekuje:))))
report
bardzo :)))
dziękuję Moniś, to takie wakacyjne przemyślania:)))
słyszałam: nie umiem robić zdjęć!!!...urzekło mnie tych dwoje ludzi nad brzegiem...słowa doskonale dobrane do obrazu;)))...dla mnie bardzo bardzo romantyczne;)))))))...nie dziękuje Smoku to Twoja zasługa;)))
Słowa współgrają z obrazem. Urokliwe :))
Romantycznie i rdzawo - ciepłe :)
dobrze słyszałaś Ruda:))))) a tych dwoje zobaczyłem dopiero teraz:))))) jeszcze raz dzięki za wsparcie techniczne:)) piórko dziękuję:))))
dziękuję Joha tak właśnie było romantycznie, rdzawo i upalnie:)))))
Bardzo się cieszę Bazyliszku :)))))
:))))
dziękuję Xymo i takie widoki już niestety tylko na zdjęciach:))))
koniecznie trzeba oglądać w powiększeniu bo ucieka urok. o mały włos. a tych dwoje ... no cóż, nawet ja doceniam taki romantyzm :))
Lady to balkon na odlegosc stop no i zagle, co ja moge:))))
chyba nic. podoba mi się. ujmuje mnie. straszne nie?
...na balkonie nic nie ukryjesz...:)
oj az sie boje:)))))))
...masz prawo do swoich uczuć...:)...ja wychodzę właśnie na swój balkon...
Lady w tonaci C jak sie ciesze poetko. Veronico ciesze sie ze masz tez taki balkon:))))pozdowionka;)
:)
Patrzac na miniaturke zdjecia, myslalam, ze to samolot wystartowal...A to tylko lampa! :) Ale efekt jest :)
Nic to. Czas na mnie. Pójdę dziś tędy spać. Dobranoc obecnym, nieobecnym i niezdecydowanym, czy są obecni, czy nie
nie dziwad i ku:))))))
hahah. ano, może i tak ;d
You have to be logged in to use this feature. please Register
Layout: Ruda za co bardzo dziekuje:))))
report
bardzo :)))
report
dziękuję Moniś, to takie wakacyjne przemyślania:)))
report
słyszałam: nie umiem robić zdjęć!!!...urzekło mnie tych dwoje ludzi nad brzegiem...słowa doskonale dobrane do obrazu;)))...dla mnie bardzo bardzo romantyczne;)))))))...nie dziękuje Smoku to Twoja zasługa;)))
report
Słowa współgrają z obrazem. Urokliwe :))
report
Romantycznie i rdzawo - ciepłe :)
report
dobrze słyszałaś Ruda:))))) a tych dwoje zobaczyłem dopiero teraz:))))) jeszcze raz dzięki za wsparcie techniczne:)) piórko dziękuję:))))
report
dziękuję Joha tak właśnie było romantycznie, rdzawo i upalnie:)))))
report
Bardzo się cieszę Bazyliszku :)))))
report
:))))
report
dziękuję Xymo i takie widoki już niestety tylko na zdjęciach:))))
report
koniecznie trzeba oglądać w powiększeniu bo ucieka urok. o mały włos. a tych dwoje ... no cóż, nawet ja doceniam taki romantyzm :))
report
Lady to balkon na odlegosc stop no i zagle, co ja moge:))))
report
chyba nic. podoba mi się. ujmuje mnie. straszne nie?
report
...na balkonie nic nie ukryjesz...:)
report
oj az sie boje:)))))))
report
...masz prawo do swoich uczuć...:)...ja wychodzę właśnie na swój balkon...
report
Lady w tonaci C jak sie ciesze poetko. Veronico ciesze sie ze masz tez taki balkon:))))pozdowionka;)
report
:)
report
:))))
report
Patrzac na miniaturke zdjecia, myslalam, ze to samolot wystartowal...A to tylko lampa! :) Ale efekt jest :)
report
Nic to. Czas na mnie. Pójdę dziś tędy spać. Dobranoc obecnym, nieobecnym i niezdecydowanym, czy są obecni, czy nie
report
nie dziwad i ku:))))))
report
hahah. ano, może i tak ;d
report