Ania Ostrowska
23 września 2015 o 15:38

w ogóle nie słucham takiej muzyki, ale obraz i dźwięki mnie wciągnęły, nie powiem że zahipnotyzowały, bo to już może byłaby egzaltacja, ale blisko. Kurczę, muszę częściej zaglądać do tego działu :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się