23 september 2015

Syfon - Propan Brutal

Hanger Media / Jamamluz 2015 muzyka, wideo - Syfon gościnnie wokalu udzielił - Roman Allqaab Stanko W utworze wykorzystano dzwieki ze zdjec. ( https://www.youtube.com/watch?v=C1EfM... ) Utwor pochodzi z albumu "Para gon za" (2016) Jeszcze przed premierą, album "Para gon za" (zima/wiosna 2016), uzyskał dwa ważne wyróżnienia - warstwa liryczna czyli wiersze, które dołączone będą do płyty na paragonach, znalazły się w finale "Połowu 2015" - największego konkursu dla debiutantów organizowanego przez Port Literacki. Brzmienie i klimat dźwięków przyczyniły się do drugiego wyróżnienia - najstarszy polski portal crowdfundingowy Megatotal.pl, nazwał dotychczasowe single i odrzuty z "Para gon za" mianem "HIT Megatotal".


number of comments: 1 | rating: 2 |

Ania Ostrowska,  

w ogóle nie słucham takiej muzyki, ale obraz i dźwięki mnie wciągnęły, nie powiem że zahipnotyzowały, bo to już może byłaby egzaltacja, ale blisko. Kurczę, muszę częściej zaglądać do tego działu :)

report |
Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1