Forum

dobrosław77
PROFIL O autorze Forum (26) Proza (361)


29 października 2017

Czy Bóg Wszechmogący może kochać wszystkich ludzi ?

Według Biblii, to ludzie nie chcą, aby Bóg Wszechmogący kochał wszystkich.


liczba komentarzy: 13 | punkty: 1 |  więcej 

Ananke,  

ja przepraszam szanownego Autora, ale czy ciut nie za dużo tu tej krucjaty ? Jest Pan monotematyczny, poczytałabym o czymś innym.

zgłoś |

dobrosław77,  

@Ananke Jestem otwarty na różne tematy ale zbawienie człowieka jest najważniejszym tematem.

zgłoś |

Ananke,  

no i chwała Ci za swoją misję, ale ja nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce do tego typu posłannictwa.

zgłoś |

Gramofon,  

zbawienie jest tak ważne, że człowieki zapominają, że żyją tu i teraz i zamiast być dobrymi, są zwykłymi ku..niedobrymi.

zgłoś |

dobrosław77,  

@Ananke Każde miejsce jest odpowiednie, gdy dotyczy ostrzeżenia brata naszego przed konsekwencjami czynienia zła, w systemie duchowo-informacyjnym (Ez. 3,18)

zgłoś |

Ananke,  

Dobrosław jak potrzeba mi warzyw idę do warzywniaka, jak mam ochotę na ciastko do cukierni, a jak mi brakuje drogowskazów, duchowego wsparcia i morałów także wiem gdzie się udać w tym celu.

zgłoś |

byłem...,  

Drogi Dobrosławie. Jak Ananke,uważam,że powinieneś trochę zwolnić. Twoja wiara-twoja sprawa. Jak zjesz cukierka raz na jakiś czas,może bardzo smakować. Jak się dorwiesz do dużej torby,może się skończyć nieciekawie a i porzygać się możesz. Tak samo działa nadmierny,intensywny przekaz o czymkolwiek....

zgłoś |

Wiktoria,  

Pierwszy raz słyszę, że według Biblii ... cóś w tyn deseń. możesz podać konkrety. Tylko bez czczych wymysłów proszę

zgłoś |

dobrosław77,  

@Wiktoria Rozpoczynając od Edenu, w którym spożyli owoc banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1,29-30) Który uczynił destrukcyjne falowe zakłócenia w systemie w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji. Wszelkie złe uczynki człowieka były przyczyną potopu (Rdz 6,5-8) Następnie skazanie Jezusa Zbawiciela na śmierć, a uwolnienie Barabasza (Jan 18,39-40) Oraz Księga Objawienia, w które za swoje złe uczynki poniosą konsekwencje (Obj 21,8)

zgłoś |

Wiktoria,  

Banana ... Dobrosławie, zlituj się nad nami Trumlowiczami ;)

zgłoś |

dobrosław77,  

@Jestem Biblia - instrukcja życia w systemie, ostrzega przed czynieniem myślami, słowami i uczynkami destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie. Aby nie ponieś wiecznej śmierci w tunelu swoich uczynków, udowodniony naukowo. Ale żyć wiecznie w nowym systemie. Dlatego wiedzy biblijnej, decydującej o życiu i śmierci, nie można porównać z niezdrowym obżarstwem.

zgłoś |

dobrosław77,  

@Wiktoria Lituję się nad wami, bo piszę o prawdzie ostatecznej, która decyduje o wiecznej śmierci, i o życiu w nowym systemie.

zgłoś |

alt art,  

obrzydłe panu serce wyniosłe, z pewnością karania nie ujdzie..

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1