9 maja 2016

Shame on You, Mr. Truml

Ostatnio bez poinformowania mnie , usunięto dwie moje prace. Osobiście rozumiem że nie każdemu może podobać się mój styl i klimat ale żeby od razu bez żadnej informacji usuwać moje obrazki - pachnie mi to cenzurą. Nie ładnie Panie Truml , gdzie się podziała wolność twórczości artystycznej.
Mieliście podobne doświadczenia ?
Zastanawiam się czy dalej chce być częścią społeczności która trzymana jest w twardych ramach estetyki należącej do Pana Administratora.


Ananke,  

ja miałam :) po prostu praca znikła, najprawdopodobniej była kiepska ;) co jednak nie zwalnia z tego, by to napisać autorowi wprost

zgłoś |

byłem...,  

Nie chcę nikogo urazić.nie to jest moim celem,ale ktoś tą stronę prowadzi i od czasu do czasu zagląda,czyta,ogląda prace. I nagle stwierdza,że dana praca jest bardzo słaba i jakby nieadekwatna do poziomu strony. Wtedy jest usuwana całkiem lub z głównej strony.Miałem tak z jedną swoją fotografią. Podjąłem krótką wymianę zdań z administratorem,kończąc ją szybko bo ta fotografia to nie było najlepsze "dzieło" mojego życia,choć uważam ,że jednak interesujące. Robienie jednak z tego powodu wojny,uważałem za bezcelowe...

zgłoś |

Pan P.,  

Znowu usunięto moja pracę. Znikam stąd i będę odradzał każdemu zakładania konta tutaj.

zgłoś |

alt art,  

qualis artifex pereo..

zgłoś |



pozostałe tematy: Shame on You, Mr. Truml,

Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1