21 marca 2016

fotografia

DagDusia
DagDusia

Hania
21 marca 2016 o 19:58

A moim zdaniem rude jest piękne:)

zgłoś

DagDusia
22 marca 2016 o 18:47

dlatego się farbuję :)

zgłoś

martini
21 marca 2016 o 20:27

kitek fajny

zgłoś

martini
21 marca 2016 o 20:27

zdjęcie też

zgłoś

e.
22 marca 2016 o 10:02

(dałam plusa za zdjęcie, natomiast za (w moim odczuciu) głupi dopisek pod fotką i tytuł dałabym minusa, ale nie ma takiej opcji) (a właściwie, to chciałabym się stąd ewakuować, ale i takiej opcji nie ma, czyli nie mogę zabrać swojego kciuka i udać, że przeszłam mimo) (no i się władowałam w kaszanę) hej...

zgłoś

martini
22 marca 2016 o 13:08

hej, hej, e kropko..

zgłoś

e.
22 marca 2016 o 13:21

hej hej, Martini, oczywiście wiesz, że ja o tamtym co w międzyczasie zniknął, a nie o Twoim czy Hanusiowym (!) (?) hej:)

zgłoś

DagDusia
22 marca 2016 o 18:46

witam :) dopiero zaczynam przygodę z truml .. będę uważać na słowa :)

zgłoś

jeśli tylko
22 marca 2016 o 20:21

podoba się :)

zgłoś

Rafał Muszer
26 marca 2016 o 08:23

Fajny kadr.

zgłoś

zuzanna809
2 kwietnia 2016 o 00:35

... przenigdy...:)

zgłoś

janekjaneczek
4 kwietnia 2016 o 17:51

Rządzi.

zgłoś

supełek.z.mgnień
20 lipca 2016 o 23:37

Tak.

zgłoś

supełek.z.mgnień
21 stycznia 2017 o 11:39

yhm, nieustająco - tak.

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się