(dałam plusa za zdjęcie, natomiast za (w moim odczuciu) głupi dopisek pod fotką i tytuł dałabym minusa, ale nie ma takiej opcji) (a właściwie, to chciałabym się stąd ewakuować, ale i takiej opcji nie ma, czyli nie mogę zabrać swojego kciuka i udać, że przeszłam mimo) (no i się władowałam w kaszanę) hej...
A moim zdaniem rude jest piękne:)
zgłoś
dlatego się farbuję :)
zgłoś
kitek fajny
zgłoś
zdjęcie też
zgłoś
(dałam plusa za zdjęcie, natomiast za (w moim odczuciu) głupi dopisek pod fotką i tytuł dałabym minusa, ale nie ma takiej opcji) (a właściwie, to chciałabym się stąd ewakuować, ale i takiej opcji nie ma, czyli nie mogę zabrać swojego kciuka i udać, że przeszłam mimo) (no i się władowałam w kaszanę) hej...
zgłoś
hej, hej, e kropko..
zgłoś
hej hej, Martini, oczywiście wiesz, że ja o tamtym co w międzyczasie zniknął, a nie o Twoim czy Hanusiowym (!) (?) hej:)
zgłoś
witam :) dopiero zaczynam przygodę z truml .. będę uważać na słowa :)
zgłoś
podoba się :)
zgłoś
Fajny kadr.
zgłoś
... przenigdy...:)
zgłoś
Rządzi.
zgłoś
Tak.
zgłoś
yhm, nieustająco - tak.
zgłoś