17 marca 2016
grafika
Błogość
https://www.youtube.com/watch?v=0CLZ0cpYd_4
zgłoś
błękitu mi trzeba :)
...niech płynie do serca... :)
niebieskie migdały..
...a niechby Alcie...
lotna..
... i zawsze dostępna :)
bardzo eteryczne, zwiewne
...jak Twoje spojrzenie :)
hehe Ewa Ty zaś masz przenikliwe spojrzenie, skoro to widzisz ;)
miło, gdy spojrzenia podobne się spotkają :)
przepiękna delikatność :)
z nieba i serc wrażliwych płyną obrazy, uczucia i słowa jak Twoje :)
a wygląda jak moje znaki papilarne ;))
..o...to różne historie masz zapisane na dłoniach :)
... cudna.:)
Dzięki zuzanno :)))
Pozdrawiam Ewo;)
Witaj Haniu. Miło Cię widzieć :)
Hej Ewuś :) zaglądałam tu za Tobą :)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
https://www.youtube.com/watch?v=0CLZ0cpYd_4
zgłoś
błękitu mi trzeba :)
zgłoś
...niech płynie do serca... :)
zgłoś
niebieskie migdały..
zgłoś
...a niechby Alcie...
zgłoś
lotna..
zgłoś
... i zawsze dostępna :)
zgłoś
bardzo eteryczne, zwiewne
zgłoś
...jak Twoje spojrzenie :)
zgłoś
hehe Ewa Ty zaś masz przenikliwe spojrzenie, skoro to widzisz ;)
zgłoś
miło, gdy spojrzenia podobne się spotkają :)
zgłoś
przepiękna delikatność :)
zgłoś
z nieba i serc wrażliwych płyną obrazy, uczucia i słowa jak Twoje :)
zgłoś
a wygląda jak moje znaki papilarne ;))
zgłoś
..o...to różne historie masz zapisane na dłoniach :)
zgłoś
... cudna.:)
zgłoś
Dzięki zuzanno :)))
zgłoś
Pozdrawiam Ewo;)
zgłoś
Witaj Haniu. Miło Cię widzieć :)
zgłoś
Hej Ewuś :) zaglądałam tu za Tobą :)
zgłoś