15 września 2015
pocztówkapoetycka
pieds nus - bose nóżki
wreszcie wiadomo, jak wyglądają te nóżki :)
zgłoś
Atuty w stopach :)
moje komentarze pisane „ w locie” uwieczniasz na cudnych fotkach. muszę bardziej się starać :))) tutaj dla uzyskania dobrego rytmu proponuję odrzucić „częściej”. Dziękuję pięknie i miłego dzionka życzę!
oczywiście że należy poprawić bo Bose Nóżki muszą być bez zarzutu :) ... i już poprawione :)
och co za kibić i co za nóżka/ chce się z kąpieli/ prosto do łóżka// :))
rozbawiasz Doremi :) tak zgrabnie ujęte ;)
czy to się z prawem ewolucji kłóci/że co wyszło z morza/ do niego wróci?;))
liczę na to że na ląd powróci i nie wywoła tym wydarzeniem naukowej rewolucji ;)
odważna dziołcha panie ;p
toż ją w ramki ujął ;)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
wreszcie wiadomo, jak wyglądają te nóżki :)
zgłoś
Atuty w stopach :)
zgłoś
moje komentarze pisane „ w locie” uwieczniasz na cudnych fotkach. muszę bardziej się starać :))) tutaj dla uzyskania dobrego rytmu proponuję odrzucić „częściej”. Dziękuję pięknie i miłego dzionka życzę!
zgłoś
oczywiście że należy poprawić bo Bose Nóżki muszą być bez zarzutu :) ... i już poprawione :)
zgłoś
och co za kibić i co za nóżka/ chce się z kąpieli/ prosto do łóżka// :))
zgłoś
rozbawiasz Doremi :) tak zgrabnie ujęte ;)
zgłoś
czy to się z prawem ewolucji kłóci/że co wyszło z morza/ do niego wróci?;))
zgłoś
liczę na to że na ląd powróci i nie wywoła tym wydarzeniem naukowej rewolucji ;)
zgłoś
odważna dziołcha panie ;p
zgłoś
toż ją w ramki ujął ;)
zgłoś