*Rozczarowanie jest ceną naiwności i złudzeń.*
Taka mnie naszła refleksja na dzień dzisiejszy
Chyba nie umiem już marzyć,a łudzić się??...albo to jest czym????
*Rozczarowanie jest ceną naiwności i złudzeń.*
Taka mnie naszła refleksja na dzień dzisiejszy
Chyba nie umiem już marzyć,a łudzić się??...albo to jest czym????
Trzeba marzyć, nie muszą to być jakieś niezwykłości, warto marzyć nawet o prostych rzeczach "bylibyśmy niejako martwi, gdybyśmy już nie mieli o czym marzyć"
zgłoś
o północy karta się odwraca..
zgłoś
no tak,trzeba marzyć nawet jeśli marzenia sie nie spełniaja,a ludzie rozczarowują :)
zgłoś