15 lutego 2013

dziennik

tere
tere

kumulacja trzynastek

*Rozczarowanie jest ceną naiwności i złudzeń.*
Taka mnie naszła refleksja na dzień dzisiejszy
Chyba nie umiem już marzyć,a łudzić się??...albo to jest czym????

blue eye
15 lutego 2013 o 08:57

Trzeba marzyć, nie muszą to być jakieś niezwykłości, warto marzyć nawet o prostych rzeczach "bylibyśmy niejako martwi, gdybyśmy już nie mieli o czym marzyć"

zgłoś

alt art
15 lutego 2013 o 12:23

o północy karta się odwraca..

zgłoś

tere
15 lutego 2013 o 23:29

no tak,trzeba marzyć nawet jeśli marzenia sie nie spełniaja,a ludzie rozczarowują :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się