15 february 2013

diary

tere
tere

kumulacja trzynastek

*Rozczarowanie jest ceną naiwności i złudzeń.*
Taka mnie naszła refleksja na dzień dzisiejszy
Chyba nie umiem już marzyć,a łudzić się??...albo to jest czym????

blue eye
15 february 2013 at 08:57

Trzeba marzyć, nie muszą to być jakieś niezwykłości, warto marzyć nawet o prostych rzeczach "bylibyśmy niejako martwi, gdybyśmy już nie mieli o czym marzyć"

report

alt art
15 february 2013 at 12:23

o północy karta się odwraca..

report

tere
15 february 2013 at 23:29

no tak,trzeba marzyć nawet jeśli marzenia sie nie spełniaja,a ludzie rozczarowują :)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register