|
| |
|
WSZYSTKIE PRACE
Proza (15) Dziennik (33) Fotografia (3) Grafika (11)
Pocztówka poetycka (3) Handmade (3) O autorze | |
płótno, farby, wymiarów nie podam, ponieważ to tylko fragment tego objawku. Nie wstawiam w tylko dla dorosłych, dzieci chyba mogą też pooglądać
Eurydyki tańczące //
zgłoś
miło mi, pozdrawiam
zgłoś
no to samo :)co Apis:)
zgłoś
Oko nie przestaje się uczyć. Tym bardziej dla dzieci :)
zgłoś
oko -tak, serce nie musi. Wszystkiego dobrego
zgłoś
Ogniki:)
zgłoś
tak, ognikowo w aquaparku
zgłoś
:) dziękuję za podpięcie, mam sentyment do Twojej pracy, przypomina mi Planty nocą Wyspiańskiego - z jednej strony, z drugiej - płaskorzeźby w muzeum pergamońskim w Berlinie, wietrzno-ognista naonskoczność:)
zgłoś
dzięki również za koment, prace Wyspiańskiego jak dla mnie trochę ponure 3D, natomiast płaskorzeźb z berlińskiego muzeum jeszcze nie widziałam, pozdrawiam
zgłoś
tak, ponure, dla mnie wyciągają naturalną w świecie melancholię, nie, nie smutek, melancholię :)
zgłoś