:) dziękuję za podpięcie, mam sentyment do Twojej pracy, przypomina mi Planty nocą Wyspiańskiego - z jednej strony, z drugiej - płaskorzeźby w muzeum pergamońskim w Berlinie, wietrzno-ognista naonskoczność:)
dzięki również za koment, prace Wyspiańskiego jak dla mnie trochę ponure 3D, natomiast płaskorzeźb z berlińskiego muzeum jeszcze nie widziałam, pozdrawiam
Eurydyki tańczące //
report
miło mi, pozdrawiam
report
no to samo :)co Apis:)
report
Oko nie przestaje się uczyć. Tym bardziej dla dzieci :)
report
oko -tak, serce nie musi. Wszystkiego dobrego
report
Ogniki:)
report
tak, ognikowo w aquaparku
report
:) dziękuję za podpięcie, mam sentyment do Twojej pracy, przypomina mi Planty nocą Wyspiańskiego - z jednej strony, z drugiej - płaskorzeźby w muzeum pergamońskim w Berlinie, wietrzno-ognista naonskoczność:)
report
dzięki również za koment, prace Wyspiańskiego jak dla mnie trochę ponure 3D, natomiast płaskorzeźb z berlińskiego muzeum jeszcze nie widziałam, pozdrawiam
report
tak, ponure, dla mnie wyciągają naturalną w świecie melancholię, nie, nie smutek, melancholię :)
report