17 june 2014

graphics

astrit33
astrit33

abstrakcja [...]

abstrakcja [...]

płótno, farby, wymiarów nie podam, ponieważ to tylko fragment tego objawku. Nie wstawiam w tylko dla dorosłych, dzieci chyba mogą też pooglądać

ApisTaur
17 june 2014 at 20:12

Eurydyki tańczące //

report

astrit33
18 june 2014 at 13:59

miło mi, pozdrawiam

report

Jaro
30 june 2014 at 12:56

no to samo :)co Apis:)

report

Damian Paradoks
18 june 2014 at 09:25

Oko nie przestaje się uczyć. Tym bardziej dla dzieci :)

report

astrit33
18 june 2014 at 14:02

oko -tak, serce nie musi. Wszystkiego dobrego

report

Aśćka
24 june 2014 at 13:33

Ogniki:)

report

astrit33
25 june 2014 at 12:52

tak, ognikowo w aquaparku

report

Aśćka
29 june 2014 at 21:50

:) dziękuję za podpięcie, mam sentyment do Twojej pracy, przypomina mi Planty nocą Wyspiańskiego - z jednej strony, z drugiej - płaskorzeźby w muzeum pergamońskim w Berlinie, wietrzno-ognista naonskoczność:)

report

astrit33
30 june 2014 at 12:05

dzięki również za koment, prace Wyspiańskiego jak dla mnie trochę ponure 3D, natomiast płaskorzeźb z berlińskiego muzeum jeszcze nie widziałam, pozdrawiam

report

Aśćka
30 june 2014 at 12:07

tak, ponure, dla mnie wyciągają naturalną w świecie melancholię, nie, nie smutek, melancholię :)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register