22 stycznia 2013

dziennik

APski
APski

Trzeci zero jeden

wieczorny rytuał gdzie myśli krucze nad głowa krążą ... ubogi w rozsądek spać pójdę... ... i znów pidżamę na lewą stronę pośpiesznie założę... ... tymczasem kawa pachnie półmrokiem...

Redcherry
22 stycznia 2013 o 19:46

;) podoba mi się ten rytuał;p a raczej to w jakie słowa jest ubrany... już masz we mnie wierną czytelniczkę;)

zgłoś

APski
15 października 2024 o 13:19

gdy cienie pod łóżkiem dywanem się kładą...

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się