17 sierpnia 2012

Pytanie

Jestem na tym portalu od wczoraj. Nie umiem się tutaj znaleść, czy ktoś może mi prostym językiem wytłumaczyć jak? gdzie? i co? gdzie się głosuje. Zaznaczam, że jestem słaba w sprawach komputerowych. Nie mam pojęcia, czy dam sobie tutaj radę.
Proszę o pomoc:)


Nevly,  

witaj Aldono ... :))) poradzisz sobie, powoli ... najpierw musisz być zalogowana, tj . po lewej w górnym rogu musisz mieć otwarty swój profil ... tam, jak również z prawej strony pod napisem TRUML masz kategorie twórczości ... trzeba kliknąć w wybraną i wtedy otwiera sie np. dział "poezja" ... tam masz wiersze pisane przez wszystkich uczestników forum po kolei w/g chronologii wstawienia utworu ... potem czytasz, klikasz na dany utwór, który Cie interesuje, żeby go otworzyć, na dole pod wierszami masz opcje /-, jak również komentarze i możliwość odpowiedzi na nie... do reszty dojdziesz sama ... powodzenia ... i połamania pióra ... pozdrawiam ... :)))

zgłoś |

Nevly,  

pomyliłem kierunki ... sorka ... ;)))

zgłoś |

jeśli tylko,  

Witaj. Po pierwsze - bez paniki :)). Spokojnie poznasz wszystkie funkcje, nie jest ich wiele. A jeśli niektóre później - to co w tym złego? :) Sama nie jestem pewna, czy wszystko wiem. Na forum jak widać trafiłaś - to radzisz sobie :)) Głosowanie - pod każdym utworem (zdjęciem itp) są 2 łapki - kciuk w dół (minus jeden punkt) i kciuk w górę (plus jeden punkt). Głosować można tylko 1 raz i chyba nie można tego cofnąć. I to wszystko. Ron chyba podał Ci na odwrót co jest po prawej, a co po lewej. Po prostu klikaj i patrz, co się otworzy (szkody nie narobisz :)) A jak masz konkretne pytania - to pisz :) Dasz sobie radę. Pozdrawiam :)

zgłoś |

An - Anna Awsiukiewicz,  

praktyka czyni mistrza, także spoko..będzie ok:)

zgłoś |

ratienka,  

Hej, Aldono, witaj! Jakiś czas temu miałam podobny problem, teraz sobie radzę nawet nieźle. Do wszystkiego dojdziesz, powoli, spokojnie. Witamy Cię serdecznie na TRUMLU! :)))))

zgłoś |



pozostałe tematy: Pytanie,

Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1