mua
26 listopada 2016 o 11:30

"wyszłaś" a bo i nie wyszłaś = końcepcja przednia ( choć powiem Ci w tajemnicy, że charakter pisma masz łokropnościowy heheh = kto by kciał to cytać hej )

zgłoś

alt art
26 listopada 2016 o 13:37

jo byk kcioł..

zgłoś

mua
26 listopada 2016 o 13:43

no właśnie ;)))

zgłoś

jeśli tylko
26 listopada 2016 o 22:02

intymne pytania zadajesz..

zgłoś

mua
27 listopada 2016 o 10:58

aaalllee .... znaczy, że żyję i zaczyna mi siem chcieć ??? ;)))

zgłoś

jeśli tylko
27 listopada 2016 o 16:07

a to to najbardziej Ty wiesz ;))

zgłoś

JK
27 listopada 2016 o 12:49

Pomysł bezbłędny, pismo nadaje charakteru tej grafice.

zgłoś

jeśli tylko
27 listopada 2016 o 16:06

dziękuję, cieszę się, ze dobrałam :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się