Ania Ostrowska
16 września 2015 o 20:54

Jeslinko, dziękuję najpiękniej jak potrafię! Moim zdaniem ta wersja jest o niebo (sic!) lepsza :)))

zgłoś

jeśli tylko
16 września 2015 o 21:12

dziękuję, zachowam obie (na razie? :) może jeszcze ktoś porówna :)

zgłoś

doremi
16 września 2015 o 21:19

Jeślinko, wersja 2 - dla Ani O. :)

zgłoś

jeśli tylko
16 września 2015 o 21:20

Miało być "na życzenie" już zmieniam :) a Tobie która się bardziejpodoba?

zgłoś

doremi
16 września 2015 o 21:24

wersja 2 :)

zgłoś

jeśli tylko
17 września 2015 o 21:37

chyba jest bardziej naturalna (czy jakoś tak :)

zgłoś

bosonoga - Gabriela Bartnicka
16 września 2015 o 21:49

i ja optuję za drugą wersją :)

zgłoś

jeśli tylko
29 września 2015 o 23:09

widzę, że ta wersja zdecydowanie bardziej się podoba :)

zgłoś

Damian Paradoks
16 września 2015 o 23:28

Jestem za tą wersją :)

zgłoś

jeśli tylko
17 września 2015 o 09:41

wersja 2 już zebrała więcej głosów niż 1, jak widać warto czasem przemyśleć drugi raz :)

zgłoś

Damian Paradoks
17 września 2015 o 12:42

nawet tu zadziałała selekcja naturalna :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się