16 września 2015
pocztówkapoetycka
robi się cicho i chłodno - wersja 2 na życzenie Ani O.
Jeslinko, dziękuję najpiękniej jak potrafię! Moim zdaniem ta wersja jest o niebo (sic!) lepsza :)))
zgłoś
dziękuję, zachowam obie (na razie? :) może jeszcze ktoś porówna :)
Jeślinko, wersja 2 - dla Ani O. :)
Miało być "na życzenie" już zmieniam :) a Tobie która się bardziejpodoba?
wersja 2 :)
chyba jest bardziej naturalna (czy jakoś tak :)
i ja optuję za drugą wersją :)
widzę, że ta wersja zdecydowanie bardziej się podoba :)
Jestem za tą wersją :)
wersja 2 już zebrała więcej głosów niż 1, jak widać warto czasem przemyśleć drugi raz :)
nawet tu zadziałała selekcja naturalna :)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
Jeslinko, dziękuję najpiękniej jak potrafię! Moim zdaniem ta wersja jest o niebo (sic!) lepsza :)))
zgłoś
dziękuję, zachowam obie (na razie? :) może jeszcze ktoś porówna :)
zgłoś
Jeślinko, wersja 2 - dla Ani O. :)
zgłoś
Miało być "na życzenie" już zmieniam :) a Tobie która się bardziejpodoba?
zgłoś
wersja 2 :)
zgłoś
chyba jest bardziej naturalna (czy jakoś tak :)
zgłoś
i ja optuję za drugą wersją :)
zgłoś
widzę, że ta wersja zdecydowanie bardziej się podoba :)
zgłoś
Jestem za tą wersją :)
zgłoś
wersja 2 już zebrała więcej głosów niż 1, jak widać warto czasem przemyśleć drugi raz :)
zgłoś
nawet tu zadziałała selekcja naturalna :)
zgłoś