27 października 2016

dziennik

jeśli tylko
jeśli tylko

jutro będzie jutro

żyję na dziś wszystkie plany poszły 
się kochać wersyfikacja jest kwestią przypadku 
podobnie jak oddychanie gdy leżę już 
w łóżku gęsty czas płynie przeze mnie 
podnoszę nogi i mówię że biegnę 
codziennością oddaleń horyzont wyciągniętej ręki 
wciąż poza zasięgiem abonenta więc wita mnie 
uśmiech głodnego psa dobrze 
że na to można coś poradzić

Ania Ostrowska
28 października 2016 o 06:42

dziękuję, jeslinko "biegnę codziennością oddaleń" wydaje się być skrojone specjalnie dla mnie

zgłoś

jeśli tylko
28 października 2016 o 10:53

taki to ten jesień, Aniu :)

zgłoś

bosonoga - Gabriela Bartnicka
28 października 2016 o 09:06

Trafiony w mój dzisiejszy nastrój. Piszesz wiersze...

zgłoś

jeśli tylko
28 października 2016 o 10:54

napisany po prawdzie 2 lata temu, ale wyciągnęłam go, bo właśnie tak jest, buziak Boseńko :)

zgłoś

alt art
28 października 2016 o 09:07

już jest jutro..

zgłoś

jeśli tylko
28 października 2016 o 10:54

pamiętasz? ..

zgłoś

alt art
28 października 2016 o 11:40

co noc odświeżam wiedzę..

zgłoś

jeśli tylko
28 października 2016 o 22:21

wychodzi lekko błękitna jak firanki..

zgłoś

alt art
29 października 2016 o 11:48

tukej walutą obowiązującą są srebrniki jak bladość luny w zenicie..

zgłoś

alt art
6 marca 2021 o 12:49

no mówiłem, że srebrniki..

zgłoś

mua
28 października 2016 o 09:46

to siem nazywa ( cy jakuś tak ) ;))zaradność na czasie , że tak umiesz " coś poradzić ,,, na uśmiech głodnego psa " heheh

zgłoś

jeśli tylko
28 października 2016 o 10:56

to ulga, ze na coś można poradzić.. dwa głodne uśmiechy :)

zgłoś

oxy*
28 października 2016 o 11:34

Jutro dzisiaj będzie wczoraj...

zgłoś

jeśli tylko
28 października 2016 o 22:21

ale daleko od dziś..

zgłoś

ApisTaur
29 października 2016 o 18:36

radość jest zaraźliwa / bezwiednie zacząłem machać ogonem //:)

zgłoś

jeśli tylko
30 października 2016 o 19:36

sprawny ogon - fajna rzecz :))

zgłoś

ApisTaur
30 października 2016 o 19:44

zwłaszcza gdy jest w pozycji / "jakże się cieszę na twój widok" //:)

zgłoś

jeśli tylko
31 października 2016 o 23:46

najbardziej ;))

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się