29 czerwca 2015

dziennik

jeśli tylko
jeśli tylko

protokół

na przystanku znaleziono:
komplet ubrania damskiego
torbę z notesem
telefon dokumenty
pojemnik z obiadem dla podopiecznej
skórę ze starannie przyczepionym uśmiechem
paski od sandałów
odejść można boso
aby iść trzeba mieć podeszwy
nie znaleziono wspomnień

uwaga: przeszukać dokładnie okolicę, ubrana we wspomnienia nie zajdzie daleko, w przypadku znalezienia samych wspomnień - zdetonować, teren odkazić

alt art
29 czerwca 2015 o 17:31

może jeszcze antyterrorystów..

zgłoś

jeśli tylko
29 czerwca 2015 o 21:50

dziękuję za radę..

zgłoś

alt art
30 czerwca 2015 o 08:49

ależ..

zgłoś

jeśli tylko
5 lipca 2015 o 00:03

przy najbliższej okazji..

zgłoś

Kasiaballou vel Taki Tytoń
29 czerwca 2015 o 18:25

i znowu mnie uśmiechasz :) z polotem, sarkastycznie, w moim guście..:)

zgłoś

jeśli tylko
3 lipca 2015 o 09:37

jakoś to oko samo się mruży, choć zaczyna powaznie.. ;)

zgłoś

Damian Paradoks
29 czerwca 2015 o 21:11

cwałem bocznym pisane. Super :)

zgłoś

jeśli tylko
30 czerwca 2015 o 20:08

cwłem bocznym? hm, jakby to roszyfrować? ;))

zgłoś

Damian Paradoks
1 lipca 2015 o 00:53

już myślałem że nigdy nie zareagujesz na mój komentarz ;) Mam wyjaśnić czy pozostaniemy na mglistym pojęciu jak to bywa w poezji? :)

zgłoś

jeśli tylko
1 lipca 2015 o 09:48

możesz mgliście, ale wyjaśnić, jak to bywa w poezji :) pewne słowa muszą dojrzeć, w czytaniu też, bywa, nie? ;)

zgłoś

Damian Paradoks
1 lipca 2015 o 19:33

tu akurat rzeczowo i bez domysłów ;) Ze sportu a właściwie z treningów siatkarskich zaczerpnąłem wyrażenie 'cwał boczny'. Jest to element podstawowy i przygotowujący do dalszych wyczynów. Ma też swoje miejsce w treningu tenisowym. No i po tej tutaj Twojej poezji oczekiwania na coś dalej u mnie bardzo wzrosły ;)

zgłoś

jeśli tylko
1 lipca 2015 o 19:36

ojej ;) ale następny utwór mi się bardzo skrócił ;)))

zgłoś

Damian Paradoks
1 lipca 2015 o 19:45

siekacze są krótkie a myśli czasem jeszcze krótsze ;)

zgłoś

mua
30 czerwca 2015 o 22:05

azaliż siem zastanawiam do kogóż mogłyż należeć oweż sandały hehehh

zgłoś

jeśli tylko
30 czerwca 2015 o 22:11

to wymaga..

zgłoś

mua
30 czerwca 2015 o 22:24

wiem " śledztqo beńdzi trudne " . Widzem,że jestem jeden zalogowany, aaaleee jest i 14 stu niezalogowanych " szpiegujących " heheh pozdrówki

zgłoś

jeśli tylko
30 czerwca 2015 o 22:32

albo leniuszków, co zapomnieli kliknąć..

zgłoś

jeśli tylko
30 czerwca 2015 o 22:33

a wymaga nogi, a w protokolenie było..

zgłoś

mua
30 czerwca 2015 o 22:36

gdzie miałem kliknąć ?? ;)

zgłoś

jeśli tylko
30 czerwca 2015 o 22:38

a wylogowujesz się? jest taki klik :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się