WSZYSTKIE PRACE Fotografia (26)
O autorze

Untitled

Untitled

Jakże dziwią mnie ludzkie wartości,to jak bardzo świat oszalał,tak na prawdę oczywistym jest,że zawsze był szalony,ale dziś przerasta wszystko,a bardzo często mnie.A myślałam,że to ja zwariowałam,ale nie, to nie ja...

byłem...
7 lutego 2013 o 12:19

zdjęcie dla mnie ma klimat.Co do podpisu,myślę do dyskusji.Pozdrawiam

zgłoś

ScarlettFields
7 lutego 2013 o 12:23

Piszę o moich odczuciach,może i kwestia postrzegania pewnych rzeczy jest dyskusyjna,nie mówię,że nie...

zgłoś

byłem...
7 lutego 2013 o 12:27

Wiem,rozumiem i to nie atak tylko znak zapytania...Pomyślę o tym i pewnie napiszę...:)

zgłoś

alt art
7 lutego 2013 o 12:28

mi bym się nie upierał, kto oszalał, a kto czeka jeszcze w kolejce..

zgłoś

Redcherry
7 lutego 2013 o 13:09

Bardzo dobre zdjęcie...klimatyczne;)

zgłoś

Sunli
7 lutego 2013 o 20:59

Zakomity nastrój tego miejsca

zgłoś

Rafał Muszer
9 lutego 2013 o 08:56

Jest taka dziwna tendencja, że syf sam w sobie musi być fajny. Nie do końca tą tendencję rozumiem. Albo, że szaleństwo. Nadinterpretacja bywa niebezpieczna, bo może się okazać, że jest bez sensu.

zgłoś

Rafał Muszer
9 lutego 2013 o 09:15

ależ oczywiście, że czasami praca, na której jest syf, bywa interesująca. Ale nie to, że syf zrobiony na czarno biało jest jedynym tematem. Klimat to za mało na poważną pracę. To nie drzwi do piwnicy, tylko na dwór.

zgłoś

ScarlettFields
9 lutego 2013 o 12:36

Niech będzie,że to za mało na poważną pracę,każdy ma swoje wizję co do zdjęć,ja miała swoją ale nie muszę się chyba z niej tłumaczyć.Co do tendencji nie za bardzo mnie one interesują,i nie chce się w żadne wpisywać,jeśli nawet uważa pan,iż to robię to nie świadomie zupełnie.

zgłoś

Rafał Muszer
6 marca 2013 o 17:23

absolutnie nie należy się w żadne tendencje wpisywać

zgłoś

ZGODLIWY
9 lutego 2013 o 12:41

Sie mi podoba, ale nie to, że syf. Podoba się budowa zdjęcia (podział przez środek) i ja odczytałem takie przesłanie: masz dwie możliwości, albo pójdziesz w dół (poniżysz się) i bezpiecznie wyjdziesz z sytuacji, albo w górę i zaryzykujesz połamanie nóg skacząc z wysokości.

zgłoś

ScarlettFields
9 lutego 2013 o 12:54

Jestem za tym by dawać wolną rękę w interpretacji,nie lubię nic nikomu z góry narzucać,tak jak i sama nie lubię jak ktoś narzuca coś mi.

zgłoś

ScarlettFields
10 lutego 2013 o 16:38

Rozumiem:).

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się