Jakże dziwią mnie ludzkie wartości,to jak bardzo świat oszalał,tak na prawdę oczywistym jest,że zawsze był szalony,ale dziś przerasta wszystko,a bardzo często mnie.A myślałam,że to ja zwariowałam,ale nie, to nie ja...
Jest taka dziwna tendencja, że syf sam w sobie musi być fajny. Nie do końca tą tendencję rozumiem. Albo, że szaleństwo. Nadinterpretacja bywa niebezpieczna, bo może się okazać, że jest bez sensu.
ależ oczywiście, że czasami praca, na której jest syf, bywa interesująca. Ale nie to, że syf zrobiony na czarno biało jest jedynym tematem. Klimat to za mało na poważną pracę. To nie drzwi do piwnicy, tylko na dwór.
Niech będzie,że to za mało na poważną pracę,każdy ma swoje wizję co do zdjęć,ja miała swoją ale nie muszę się chyba z niej tłumaczyć.Co do tendencji nie za bardzo mnie one interesują,i nie chce się w żadne wpisywać,jeśli nawet uważa pan,iż to robię to nie świadomie zupełnie.
Sie mi podoba, ale nie to, że syf. Podoba się budowa zdjęcia (podział przez środek) i ja odczytałem takie przesłanie: masz dwie możliwości, albo pójdziesz w dół (poniżysz się) i bezpiecznie wyjdziesz z sytuacji, albo w górę i zaryzykujesz połamanie nóg skacząc z wysokości.
zdjęcie dla mnie ma klimat.Co do podpisu,myślę do dyskusji.Pozdrawiam
zgłoś
Piszę o moich odczuciach,może i kwestia postrzegania pewnych rzeczy jest dyskusyjna,nie mówię,że nie...
zgłoś
Wiem,rozumiem i to nie atak tylko znak zapytania...Pomyślę o tym i pewnie napiszę...:)
zgłoś
mi bym się nie upierał, kto oszalał, a kto czeka jeszcze w kolejce..
zgłoś
Bardzo dobre zdjęcie...klimatyczne;)
zgłoś
Zakomity nastrój tego miejsca
zgłoś
Jest taka dziwna tendencja, że syf sam w sobie musi być fajny. Nie do końca tą tendencję rozumiem. Albo, że szaleństwo. Nadinterpretacja bywa niebezpieczna, bo może się okazać, że jest bez sensu.
zgłoś
ależ oczywiście, że czasami praca, na której jest syf, bywa interesująca. Ale nie to, że syf zrobiony na czarno biało jest jedynym tematem. Klimat to za mało na poważną pracę. To nie drzwi do piwnicy, tylko na dwór.
zgłoś
Niech będzie,że to za mało na poważną pracę,każdy ma swoje wizję co do zdjęć,ja miała swoją ale nie muszę się chyba z niej tłumaczyć.Co do tendencji nie za bardzo mnie one interesują,i nie chce się w żadne wpisywać,jeśli nawet uważa pan,iż to robię to nie świadomie zupełnie.
zgłoś
absolutnie nie należy się w żadne tendencje wpisywać
zgłoś
Sie mi podoba, ale nie to, że syf. Podoba się budowa zdjęcia (podział przez środek) i ja odczytałem takie przesłanie: masz dwie możliwości, albo pójdziesz w dół (poniżysz się) i bezpiecznie wyjdziesz z sytuacji, albo w górę i zaryzykujesz połamanie nóg skacząc z wysokości.
zgłoś
Jestem za tym by dawać wolną rękę w interpretacji,nie lubię nic nikomu z góry narzucać,tak jak i sama nie lubię jak ktoś narzuca coś mi.
zgłoś
Rozumiem:).
zgłoś