ALL WORKS Photography (26)
About me

Untitled

Untitled

Jakże dziwią mnie ludzkie wartości,to jak bardzo świat oszalał,tak na prawdę oczywistym jest,że zawsze był szalony,ale dziś przerasta wszystko,a bardzo często mnie.A myślałam,że to ja zwariowałam,ale nie, to nie ja...

byłem...
7 february 2013 at 12:19

zdjęcie dla mnie ma klimat.Co do podpisu,myślę do dyskusji.Pozdrawiam

report

ScarlettFields
7 february 2013 at 12:23

Piszę o moich odczuciach,może i kwestia postrzegania pewnych rzeczy jest dyskusyjna,nie mówię,że nie...

report

byłem...
7 february 2013 at 12:27

Wiem,rozumiem i to nie atak tylko znak zapytania...Pomyślę o tym i pewnie napiszę...:)

report

alt art
7 february 2013 at 12:28

mi bym się nie upierał, kto oszalał, a kto czeka jeszcze w kolejce..

report

Redcherry
7 february 2013 at 13:09

Bardzo dobre zdjęcie...klimatyczne;)

report

Sunli
7 february 2013 at 20:59

Zakomity nastrój tego miejsca

report

Rafał Muszer
9 february 2013 at 08:56

Jest taka dziwna tendencja, że syf sam w sobie musi być fajny. Nie do końca tą tendencję rozumiem. Albo, że szaleństwo. Nadinterpretacja bywa niebezpieczna, bo może się okazać, że jest bez sensu.

report

Rafał Muszer
9 february 2013 at 09:15

ależ oczywiście, że czasami praca, na której jest syf, bywa interesująca. Ale nie to, że syf zrobiony na czarno biało jest jedynym tematem. Klimat to za mało na poważną pracę. To nie drzwi do piwnicy, tylko na dwór.

report

ScarlettFields
9 february 2013 at 12:36

Niech będzie,że to za mało na poważną pracę,każdy ma swoje wizję co do zdjęć,ja miała swoją ale nie muszę się chyba z niej tłumaczyć.Co do tendencji nie za bardzo mnie one interesują,i nie chce się w żadne wpisywać,jeśli nawet uważa pan,iż to robię to nie świadomie zupełnie.

report

Rafał Muszer
6 march 2013 at 17:23

absolutnie nie należy się w żadne tendencje wpisywać

report

ZGODLIWY
9 february 2013 at 12:41

Sie mi podoba, ale nie to, że syf. Podoba się budowa zdjęcia (podział przez środek) i ja odczytałem takie przesłanie: masz dwie możliwości, albo pójdziesz w dół (poniżysz się) i bezpiecznie wyjdziesz z sytuacji, albo w górę i zaryzykujesz połamanie nóg skacząc z wysokości.

report

ScarlettFields
9 february 2013 at 12:54

Jestem za tym by dawać wolną rękę w interpretacji,nie lubię nic nikomu z góry narzucać,tak jak i sama nie lubię jak ktoś narzuca coś mi.

report

ScarlettFields
10 february 2013 at 16:38

Rozumiem:).

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register