27 kwietnia 2012
dziennik
woluntaryzm
chiba, że ślad, to subiektywna poznawcza kategoria..
!
zgłoś
ślad to droga do poznania. :)
droga - tak, ale czy naprawdę do poznania..
nie potrafię milczeć, chociaż chciałam. ślad to imperatyw do poszukiwania prawdy, choćby w rozumieniu prawdy tischnerowskiej ;)
a może szczególnie :))))))
"może" to takie oddalenie..
ślad to droga już poznana
...ale cel niekoniecznie:(
jeżeli ktos dociekliwy ..nie oprze się...
nie zawsze warto..
zależy od punktu widzenia(siedzenia)
Ślad to taka obietnica poznania :))
albo i samoistny utrapiony już byt
ani Ci kant, ni mi nietsche..
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
!
zgłoś
ślad to droga do poznania. :)
zgłoś
droga - tak, ale czy naprawdę do poznania..
zgłoś
nie potrafię milczeć, chociaż chciałam. ślad to imperatyw do poszukiwania prawdy, choćby w rozumieniu prawdy tischnerowskiej ;)
zgłoś
a może szczególnie :))))))
zgłoś
"może" to takie oddalenie..
zgłoś
ślad to droga już poznana
zgłoś
...ale cel niekoniecznie:(
zgłoś
jeżeli ktos dociekliwy ..nie oprze się...
zgłoś
nie zawsze warto..
zgłoś
zależy od punktu widzenia(siedzenia)
zgłoś
Ślad to taka obietnica poznania :))
zgłoś
albo i samoistny utrapiony już byt
zgłoś
ani Ci kant, ni mi nietsche..
zgłoś