27 kwietnia 2012

dziennik

alt art
alt art

woluntaryzm

chiba, że ślad, to subiektywna
poznawcza
kategoria..

Magdala
28 kwietnia 2012 o 15:06

!

zgłoś

Spółka
28 kwietnia 2012 o 15:53

ślad to droga do poznania. :)

zgłoś

alt art
28 kwietnia 2012 o 16:03

droga - tak, ale czy naprawdę do poznania..

zgłoś

Magdala
29 kwietnia 2012 o 09:52

nie potrafię milczeć, chociaż chciałam. ślad to imperatyw do poszukiwania prawdy, choćby w rozumieniu prawdy tischnerowskiej ;)

zgłoś

Magdala
29 kwietnia 2012 o 10:00

a może szczególnie :))))))

zgłoś

alt art
11 maja 2012 o 12:25

"może" to takie oddalenie..

zgłoś

...
23 maja 2012 o 19:32

ślad to droga już poznana

zgłoś

Szafranka
12 czerwca 2012 o 09:51

...ale cel niekoniecznie:(

zgłoś

AGIZ
6 września 2012 o 12:03

jeżeli ktos dociekliwy ..nie oprze się...

zgłoś

alt art
6 września 2012 o 12:06

nie zawsze warto..

zgłoś

AGIZ
6 września 2012 o 12:17

zależy od punktu widzenia(siedzenia)

zgłoś

piórko
21 stycznia 2013 o 19:21

Ślad to taka obietnica poznania :))

zgłoś

Agnieszka M. J.-Hallewas
8 stycznia 2016 o 19:41

albo i samoistny utrapiony już byt

zgłoś

alt art
20 stycznia 2016 o 16:17

ani Ci kant, ni mi nietsche..

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się