30 czerwca 2015

poezja

Nevly
Nevly

besame mucho

jedna tylko naga prawda
tylko jedno przemilczenie
myśl _
również tylko jedna
podwójnie obnażone
matko boża z notre dame
niezmiennością natury
czy tak trudno być poetą

mówisz mi komunikacja
no i co
ja niewielki słowotwórca
kochanowskiego zapłakanie
obibok asnyka
na dziewięćdziesiąt dziewięć setnych
korona cierniowa
i jeszcze jeden wiersz o miłości

Besame
Besame mucho
Que tengo miedo pederte, perderte despues




*https://www.youtube.com/watch?v=k4sSM5lXPOc

alt art
30 czerwca 2015 o 15:02

myślałem raczej o muskaniu..

zgłoś

Nevly
30 czerwca 2015 o 15:36

co kto lubi... a raczej z czym komu do ust... Alt

zgłoś

jeśli tylko
30 czerwca 2015 o 17:20

to jeszcze i chusteczka do oczu dantego ;))

zgłoś

doremi
1 lipca 2015 o 18:14

:) podwójnie

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się