deRuda
30 października 2012 o 12:50

zawsze będą mi się te słowa kojarzyć z Monty Pytonem :)) i usmiechać

zgłoś

alt art
30 października 2012 o 15:03

niebo, co nagłe i niespodziewane..

zgłoś

Nevly
30 października 2012 o 15:05

rozpuściłaś go zanadto ;)

zgłoś

Bazyliszek
30 października 2012 o 19:48

jak motyl albo gołąbek:))

zgłoś

Hania
30 października 2012 o 21:04

też tak to ujrzałam:)

zgłoś

ApisTaur
31 października 2012 o 20:36

w kałuży stylizowane/ serce niebu wyrwane//;)

zgłoś

arapo2
25 lutego 2013 o 12:19

nawet w naszym błotku codziennym - możemy ujrzeć niebo

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się