deRuda
30 october 2012 at 12:50

zawsze będą mi się te słowa kojarzyć z Monty Pytonem :)) i usmiechać

report

alt art
30 october 2012 at 15:03

niebo, co nagłe i niespodziewane..

report

Nevly
30 october 2012 at 15:05

rozpuściłaś go zanadto ;)

report

Bazyliszek
30 october 2012 at 19:48

jak motyl albo gołąbek:))

report

Hania
30 october 2012 at 21:04

też tak to ujrzałam:)

report

ApisTaur
31 october 2012 at 20:36

w kałuży stylizowane/ serce niebu wyrwane//;)

report

arapo2
25 february 2013 at 12:19

nawet w naszym błotku codziennym - możemy ujrzeć niebo

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register