11 maja 2012

zauważone

W najnowszym - majowym numerze "PAPERmint" znalazłem recenzję książki "TARA" Magdy Tarasiuk (Magdali, napisaną przez Rafała Czachorowskiego (poetę, redaktora i wydawcy). Ponieważ periodyk jest niskonakładowy, umieszczam kopię recenzji jako pocztówkę w swoim kąciku (licząc na przychylne potraktowanie przez administratora)http://truml.com/profile/postcards-detail/114993. Autorce książki i Autorowi recenzji - gratuluję serdecznie. Artykuł polecam.


Magdala,  

dziękuję w swoim imieniu i w imieniu Autora recenzji :))) serdeczności!

zgłoś |

Małgorzata Krupińska-Nowicka,  

Należę do osób, które były na bardzo udanym spotkaniu w Mikroklimacie. Książka Magdali to też swoisty, jej własny, osobisty mikroklimat rodzinny. Drwalu, to miłe, że wspierasz koleżankę z portalu. Niestety nie udało mi się dotrzeć do tej recenzji. Może tylko ja mam ten problem?

zgłoś |

Drwal,  

Może to powinienem zrobić inaczej ( przepraszam brak doświadczenia) link prowadzi do pocztówki na moim profilu - tam skan recenzji (skalę można powiększyć wklejając na chwile w swój komputer to JPG.)

zgłoś |

Małgorzata Krupińska-Nowicka,  

Przepraszam, już wszystko wiadome. Zmylił mnie podany link.

zgłoś |

Drwal,  

Proszę i dziękuję za uwagę !!!!

zgłoś |

Spółka,  

oj, zauważone, kupione, przeczytane. brawo! i gratuluję. Drwalu, dziękuję, że i tu. :)

zgłoś |

Spółka,  

*że i tu: zauważone.

zgłoś |

sisey,  

Nie wydaje mi się, by było co reklamować. Z powodzeniem jestem wstanie napisać coś przeciwnego, niż... ups, miałem milczeć. Tak, przeczytałem ową książeczkę, inaczej nie śmiałbym zabierać cennego miejsca.

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1