20 lutego 2018

Drogi Argo...

Płodność twórcza bywa różna. Cierpliwość użytkowników też. Jak wchodzę na stronę i widzę tylko Twoje prace,to mi się ona kończy i nie chce mi się czytać. Nie czepiam się poziomu ani treści tylko ilości. Opanuj się trochę i przyhamuj...


Argo,  

Szanowny Panie Jestem, zliczywszy pańskie publikacje nie oceniając ich jakości i poziomu, to dzieciak z podstawówki potrafi zliczyć stosunkową ilość wstawionych prac zarówno pańskich jak i moich, a wynik 1687 : 75 na pańską korzyść mówi sam za siebie. Więc czepianie się płodności i sugestia wyhamowania totalnie mija się z celem, a na brak cierpliwości polecam Nerwosol lub coś w tym stylu. Pozdrawiam serdecznie.

zgłoś |

byłem...,  

Wyjaśnię jeszcze raz. Chodzi mi o wstawianie prac jedna za drugą,czyli hurtem. Też popełniałem ten błąd, ale mądrzy użytkownicy mi pomogli. I nie zarzucam ci płodności tylko sugeruję nie wstawianie prac "ciurkiem" jedna za drugą. Tylko o to mi chodzi.

zgłoś |

byłem...,  

Jeszcze jedno wyjaśnienie,związane z ilością wstawionych prac. Udzielam się na stronie od 2011 roku,więc weź to też pod uwagę...

zgłoś |

Belamonte/Bożydar,  

nie do licha, nie można mieć pretensji że ktoś jest płodny, jakość tej płodności już podlega dyskusji ale od czego kursor i myszka by przewinąc sobie do innych autorów, od czego komentarz pod wierszem. ja u Argo odnajduje miłe nastroje

zgłoś |

byłem...,  

Wydaje mi się,że nikogo w tym wpisie nie uraziłem. Zwróciłem tylko uwagę na sposób przedstawiania swoich prac. Oczywiście regulamin forum nie został złamany i z mojej strony to tylko MOJA uwaga,która bardziej może pomóc niż zaszkodzić...Forum strony chyba po to jest,żebyśmy mogli wymieniać się uwagami.

zgłoś |

Marian Banaszak,  

właśnie, rada dla tych nazbyt płodnych powinna być przyhamuj albo zamieszczaj u siebie

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1