24 listopada 2014

pytania bez odpowiedzi...

Pytanie do administracji.Dlaczego niektórych zdjęć nie mogę wstawić? Po wstawieniu "obrazka" i kliknięciu ok.
coś tam pracuje i za chwilę obrazek znika i pojawia się napis,że obrazek jest konieczny.Są one w takim samym formacie jak inne,które do tej pory wstawiałem.Może mają jakąś maksymalną objętość a jeśli tak to jaką?Proszę o pomoc i informację...


liczba komentarzy: 13 | punkty: 0 |  więcej 

byłem...,  

Całe szczęście na forum mogę wstawiać bez problemu....:)

zgłoś |

doremi,  

a gdzie piękne zdjęcia...

zgłoś |

RM,  

Mój błąd. Niedawno musiałem postawić cały serwer na nowo i zapomniałem o jednym default parametrze, który ograniczał wielkość nagrywanego pliku do 2MB. Zwiększyłem właśnie tą liczbę na 12MB i obrazki tego typu powinny się już prześlizgnąć.

zgłoś |

jeśli tylko,  

melduję, że problem mimo wszystko się powtarza i to bez względu na rozmiar pliku. Wprawdzie teraz nie trzeba już 10-u prób, by cokolwiek wstawić, wystarczą 2-3, ale mimo wszystko nie działa to jeszcze dobrze. Może jeszcze coś trzeba przejrzeć i przestawić?

zgłoś |

blue eye,  

Nie chcę zakładać nowego forum więc piszę tutaj. Od dłuższego czasu nie dochodzą mi powiadomienia z trumla ma maila. I chciałabym wiedzieć, dlaczego?

zgłoś |

alt art,  

kliknij: admin; kliknij: ustawienia; kliknij: prawa: sprawdź, czy masz zaznaczone powiadomienia na maila..

zgłoś |

blue eye,  

ja mam to zaznaczone od dawna, alt, nic nie zmieniałam, ale sprawdziłam i jest tak jak było

zgłoś |

alt art,  

a czy masz wpisany aktualny adres mailowy..

zgłoś |

blue eye,  

tak, mam

zgłoś |

alt art,  

to obawiam się, że snowden przejmuje Twoją korespondencje albo któryś z jego dawnych kolegów..

zgłoś |

blue eye,  

dziwne to trochę, bo niektóre powiadomienia mi przychodzą, a niektóre nie, np. komentarze pod wierszem, ostatnio przyszły dwa, a inne już nie

zgłoś |

blue eye,  

jaki snowden, alt!?

zgłoś |

alt art,  

nie znasz edwarda snowdena ale on Ci zna; możesz go spotkać we wikipedii lub będąc przypadkiem w moskwie..

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1