24 november 2014

pytania bez odpowiedzi...

Pytanie do administracji.Dlaczego niektórych zdjęć nie mogę wstawić? Po wstawieniu "obrazka" i kliknięciu ok.
coś tam pracuje i za chwilę obrazek znika i pojawia się napis,że obrazek jest konieczny.Są one w takim samym formacie jak inne,które do tej pory wstawiałem.Może mają jakąś maksymalną objętość a jeśli tak to jaką?Proszę o pomoc i informację...


number of comments: 13 | rating: 0 |  more 

byłem...,  

Całe szczęście na forum mogę wstawiać bez problemu....:)

report |

doremi,  

a gdzie piękne zdjęcia...

report |

RM,  

Mój błąd. Niedawno musiałem postawić cały serwer na nowo i zapomniałem o jednym default parametrze, który ograniczał wielkość nagrywanego pliku do 2MB. Zwiększyłem właśnie tą liczbę na 12MB i obrazki tego typu powinny się już prześlizgnąć.

report |

jeśli tylko,  

melduję, że problem mimo wszystko się powtarza i to bez względu na rozmiar pliku. Wprawdzie teraz nie trzeba już 10-u prób, by cokolwiek wstawić, wystarczą 2-3, ale mimo wszystko nie działa to jeszcze dobrze. Może jeszcze coś trzeba przejrzeć i przestawić?

report |

blue eye,  

Nie chcę zakładać nowego forum więc piszę tutaj. Od dłuższego czasu nie dochodzą mi powiadomienia z trumla ma maila. I chciałabym wiedzieć, dlaczego?

report |

alt art,  

kliknij: admin; kliknij: ustawienia; kliknij: prawa: sprawdź, czy masz zaznaczone powiadomienia na maila..

report |

blue eye,  

ja mam to zaznaczone od dawna, alt, nic nie zmieniałam, ale sprawdziłam i jest tak jak było

report |

alt art,  

a czy masz wpisany aktualny adres mailowy..

report |

blue eye,  

tak, mam

report |

alt art,  

to obawiam się, że snowden przejmuje Twoją korespondencje albo któryś z jego dawnych kolegów..

report |

blue eye,  

dziwne to trochę, bo niektóre powiadomienia mi przychodzą, a niektóre nie, np. komentarze pod wierszem, ostatnio przyszły dwa, a inne już nie

report |

blue eye,  

jaki snowden, alt!?

report |

alt art,  

nie znasz edwarda snowdena ale on Ci zna; możesz go spotkać we wikipedii lub będąc przypadkiem w moskwie..

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1