Forum

kaja-maja
PROFIL O autorze Przyjaciele (1) Forum (1)


11 sierpnia 2011

witam w:) wszystkich

dziękuję za zaproszenie
długo zwlekałam
aż się zmobilizowałam
by umieścić kilka myśli
na tym portalu literackim

będą to moje myśli
też i marzenia
a także z życia wzięte
chwile przyjemne i złe
lecz proszę o litość w ocenianiu

poetką nie jestem
choć z wiatrem latam
jak ptak skrzeczę
w lesie gubię się
tutaj chyba nie

liczę na konkretne komentarze
a i w zanadrzu tomik mam
ze zebranych mysli
które podam w trakcie

chcę dalej rosnąć jak kwiat
i myślę że mi w tym pomożecie
z góry dziękuję

kaja-maja


liczba komentarzy: 15 | punkty: 26 |  więcej 

omen,  

sorry za szczerosc, ale czego wlasciwie oczekujesz? subtelnego sugerowania ewentualnych potkniec, czy motywowania do tworzenia przy pomocy standardu pt. tak trzymaj, nie jest zle;))) prosisz 'o litosc bo nie jestes poetka'.. ale w koncu publikujesz, jakos mi sie to logicznie nie klei;) ja rozumiem ze mozna nie chciec komentow, bo sama korzystam z tej opcji, ale zeby oczekiwac 'poprawnych politycznie' w ramach bezplatnych lekcji poezjowania w dodatku w odezwie na forum.. ;) aaa taki moj spontan po przeczytaniu twojego posta, w kazdym razie powodzenia :)

zgłoś |

nikojan,  

Masz rację. Nie po to Truml, żeby ochać i achać:)

zgłoś |

Michał,  

hej, hej kaja-maja!;)

zgłoś |

Laura Calvados,  

zapowiada się źle:)

zgłoś |

An - Anna Awsiukiewicz,  

Myślę że na początku prawie wszyscy mamy podobne lęki..Kto nie miał niech podniesie rękę-hihi. Będzie ok:) Witam;)

zgłoś |

Michał,  

takich "lęków" nie miałem - w ogóle nie miałem lęków - podnoszę rękę do góry An;)

zgłoś |

An - Anna Awsiukiewicz,  

Szczęściarz z Ciebie:) Wszyscy tak powinni miec, ale jest inaczej..Dziękuję za łapkę:)Kaja-maja poczuje się pewniej:)

zgłoś |

Darek i Mania,  

spoko, jeszcze jedna osoba -będzie ciekawiej ? :)

zgłoś |

Emma B.,  

Momenty traumy były i jeszcze będą. Kaju-Maju rozejrzyj się spokojnie dookoła i spróbuj równać krok. Powodzenia. Bez konfrontacji nie ma sukcesu

zgłoś |

pauli19skarpetka,  

Zgadzam się, a też jestem nowa. Trzeba się zmierzyć z oceną innych :)

zgłoś |

jaśmin,  

to i ja się przywitam :) przyszłam za namową Małgorzaty Błońskiej :)

zgłoś |

nikojan,  

Witaj Kaju:)

zgłoś |



pozostałe tematy: witam w:) wszystkich,

Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1