23 listopada 2013

zaproszenie na wieczór autorski

serdecznie zapraszam na wieczór poetycki do Klubu 303 na os. Dywizjonu 303 bl.1, który to wieczór poetycki będzie moim debiutem w związku z wydaniem w Miniaturze tomiku poezji "Egocentrycznie" i równocześnie inauguracją Klubu Szufladowych Pisarzy. Nazwa klubu nie jest może oryginalna, ale jednoznaczna. Ponieważ sama niedawno wygrzebałam się z takowej, teraz chcę zachęcić innych, pokazując, że wiek nie jest przeszkodą w pracy nad swoim hobby. Jak to zwykle na wieczorku poetyckim będziemy czytać wiersze z tomiku i będziemy słuchać młodego gitarzysty. Jak debiuty to debiuty - mam nadzieję, że dojrzały czyli ja i młodociany debiutant Mateusz Kossewski, nie sprawią swoim wystąpieniem zawodu. Wieczorek wpisuje się w projekt KIK czyli Krakowski Inkubator Kulturalny obmyślony przez fundację Wyspart. Trochę więcej na stronie na facebooku https://www.facebook.com/debiutPoetycki.
Będzie i trzeci debiut, prowadząca Joanna Tor-Gazda, to absolwentka zarządzania kulturą - mam nadzieję, że nie sprawi jej problemu rządzenie na scenie klubu 303, przecież UJ to znana firma edukacyjna.
Faktycznie zapomniałam - wszystko odbędzie się w piątek 29.11.2013 o godz. 18.00. Dzięki Wieśniaku M.


liczba komentarzy: 20 | punkty: 10 |  więcej 

ApisTaur,  

przeczytałem zapis / szkoda że duchem tam jedynie / może jedynie być Apis//;)

zgłoś |

Emma B.,  

wierzę w duchy :)

zgłoś |

Damian Paradoks,  

Jestem słuchowcem. Twoją poezję lubię. Słuchając polubiałbym inaczej, Emma :)

zgłoś |

Emma B.,  

próbowałam ponagrywać kilka wierszy na taki portal dla słabo widzących. Gdy się okaże, że moje wiersze książkowe będą dobrze przyjęte to zrobię jakąś prezentację. Poza tym będziemy nagrywać wieczorek do projektu na takie amatorskie kamery cyfrowe. Jest dział w którym to można umieścić na trumlu.

zgłoś |

deRuda,  

udanego debiutu życzę :)

zgłoś |

doremi,  

Gratuluję Emmo :))

zgłoś |

Wieśniak M,  

Też gratuluję i życzę udanego wieczoru. Gdyby nie odległość do Krakowa, próbowałbym zajrzeć, a tak liczę na relację. Może warto by podać datę i godzinę wieczorku?:))-pozdrawiam:)))

zgłoś |

Jaro,  

zajrzałem potrzymać kciuki z Wa-wy:))

zgłoś |

Emma B.,  

kciuków w takiej sytuacji nigdy za dużo. Dzięki

zgłoś |

Veronica chamaedrys L,  

...tak bardzo chciałabym być...posłuchać...może mi się uda ale to graniczy z cudem...tak czy owak, trzymam kciuki...:)))

zgłoś |

Emma B.,  

myślę, że będzie jakaś "powtórka z rozrywki", ponieważ ten wieczorek jest wprawdzie debiutem, ale jest też wkomponowany w większy projekt grantowy KIK czyli Krakowski Inkubator Kultury

zgłoś |

.,  

gratuluję :)

zgłoś |

Leszek Lisiecki,  

Gratuluję tomiku jak i wieczorku. Obawiam się jednak, że termin jak i odległość dla mnie nie do przeskoczenia :) Ale będę nasłuchiwał echa z tej imprezy :))

zgłoś |

Emma B.,  

oczywiście rozumiem, ale z Emilią moją córcią mamy zamiar nakręcić filmik z imprezy, a potem trochę poezji nagrać do takiego portalu dla słabowidzących. Trzymaj kciuki za mojego gitarzystę, który jest również debiutantem.

zgłoś |

turkus,  

Basiu - czuję się zaproszona, a kciuki zbędne, bo poradzisz sobie doskonale :)))

zgłoś |

Emma B.,  

dzięki wielkie, trema jest atrybutem każdego artysty - żartowałam o artyście oczywiście :)

zgłoś |

Jaga,  

gratuluję udanego wyjścia z szuflady, bardzo :)

zgłoś |

Emma B.,  

czasem to dużo kosztuje odwagi

zgłoś |

Veronica chamaedrys L,  

...Basiu, jestem pewna, że to był udany dla Ciebie wieczór...ściskałam kciuki z całej siły...:)

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1