16 grudnia 2012
grafika
Marzenie 1
...balet...:)
zgłoś
tak... moje niespełnione marzenie.
...:)))...masz je...to dobrze, że marzysz...mój znajomy, postanowił przejść na drugą stronę, tylko po to, mi powiedzieć, że tam jest ok...i że tam spełniane będą wszystkie nasze marzenia...wierzę mu...dlatego marzę całą sobą...:)
kocham tańczyć - na lodzie też - no to może pożyczysz mi kawałek marzenia :))
kawą???????
czekoladowa baletnica:)
Tak to malowane kawą. Moja pierwsza praca dziś zrobiłam takie trzy, miałam mało czasu i... dopiero się uczę.
super pomysł.. taką parzoną kawą? jestem pod wrażeniem.
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
...balet...:)
zgłoś
tak... moje niespełnione marzenie.
zgłoś
...:)))...masz je...to dobrze, że marzysz...mój znajomy, postanowił przejść na drugą stronę, tylko po to, mi powiedzieć, że tam jest ok...i że tam spełniane będą wszystkie nasze marzenia...wierzę mu...dlatego marzę całą sobą...:)
zgłoś
kocham tańczyć - na lodzie też - no to może pożyczysz mi kawałek marzenia :))
zgłoś
kawą???????
zgłoś
czekoladowa baletnica:)
zgłoś
Tak to malowane kawą. Moja pierwsza praca dziś zrobiłam takie trzy, miałam mało czasu i... dopiero się uczę.
zgłoś
super pomysł.. taką parzoną kawą? jestem pod wrażeniem.
zgłoś