16 grudnia 2012

grafika

Teresa Tomys
Teresa Tomys

Marzenie 1

Marzenie 1

Obraz namalowany kawą A4 - to moja pierwsza praca wykonana w tej technice

Veronica chamaedrys L
16 grudnia 2012 o 20:09

...balet...:)

zgłoś

Teresa Tomys
16 grudnia 2012 o 20:10

tak... moje niespełnione marzenie.

zgłoś

Veronica chamaedrys L
16 grudnia 2012 o 20:17

...:)))...masz je...to dobrze, że marzysz...mój znajomy, postanowił przejść na drugą stronę, tylko po to, mi powiedzieć, że tam jest ok...i że tam spełniane będą wszystkie nasze marzenia...wierzę mu...dlatego marzę całą sobą...:)

zgłoś

Darek i Mania
6 stycznia 2013 o 00:29

kocham tańczyć - na lodzie też - no to może pożyczysz mi kawałek marzenia :))

zgłoś

Florian Konrad
16 grudnia 2012 o 20:20

kawą???????

zgłoś

Jerzy Woliński
16 grudnia 2012 o 20:47

czekoladowa baletnica:)

zgłoś

Teresa Tomys
16 grudnia 2012 o 21:15

Tak to malowane kawą. Moja pierwsza praca dziś zrobiłam takie trzy, miałam mało czasu i... dopiero się uczę.

zgłoś

An - Anna Awsiukiewicz
17 grudnia 2012 o 07:40

super pomysł.. taką parzoną kawą? jestem pod wrażeniem.

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się