16 december 2012
graphics
Marzenie 1
...balet...:)
report
tak... moje niespełnione marzenie.
...:)))...masz je...to dobrze, że marzysz...mój znajomy, postanowił przejść na drugą stronę, tylko po to, mi powiedzieć, że tam jest ok...i że tam spełniane będą wszystkie nasze marzenia...wierzę mu...dlatego marzę całą sobą...:)
kocham tańczyć - na lodzie też - no to może pożyczysz mi kawałek marzenia :))
kawą???????
czekoladowa baletnica:)
Tak to malowane kawą. Moja pierwsza praca dziś zrobiłam takie trzy, miałam mało czasu i... dopiero się uczę.
super pomysł.. taką parzoną kawą? jestem pod wrażeniem.
You have to be logged in to use this feature. please Register
...balet...:)
report
tak... moje niespełnione marzenie.
report
...:)))...masz je...to dobrze, że marzysz...mój znajomy, postanowił przejść na drugą stronę, tylko po to, mi powiedzieć, że tam jest ok...i że tam spełniane będą wszystkie nasze marzenia...wierzę mu...dlatego marzę całą sobą...:)
report
kocham tańczyć - na lodzie też - no to może pożyczysz mi kawałek marzenia :))
report
kawą???????
report
czekoladowa baletnica:)
report
Tak to malowane kawą. Moja pierwsza praca dziś zrobiłam takie trzy, miałam mało czasu i... dopiero się uczę.
report
super pomysł.. taką parzoną kawą? jestem pod wrażeniem.
report