Jaga
3 kwietnia 2014 o 23:53

brakowało Twoich rysunków Slawrysie :)

zgłoś

Slawrys
4 kwietnia 2014 o 10:17

jestem mile zaskoczony ... ponad rok nie rysowałem ... ze zdrowiem kiepsko to i wena niezbyt łaskawa .. wrzucę później to co w tym roku powstało :) dziękuje i pozdrawiam :)

zgłoś

Jaga
7 kwietnia 2014 o 22:33

odpozdrawiam serdecznie, rysuj, jesteś bardzo oryginalny :)

zgłoś

Slawrys
8 kwietnia 2014 o 06:36

czas pokaże :) postaram się :)

zgłoś

alt art
4 kwietnia 2014 o 09:33

na dnie popiołu gwiaździsty dyjament, wiekuistego zwycięstwa zaranie..

zgłoś

Slawrys
4 kwietnia 2014 o 10:19

tak; inspiracja to C.K.Norwida "popiół i diament" i jego muzyczne wykonanie w wykonaniu Stana Borysa

zgłoś

Eva T.
4 kwietnia 2014 o 17:12

bardzo na tak, calosc, kolorystyka...swietnie :) pozdrawiam serdecznie, Slawrysie :)

zgłoś

Slawrys
4 kwietnia 2014 o 18:48

dziękuje za docenienie :) pozdrawiam równie serdecznie :)

zgłoś

doremi
4 kwietnia 2014 o 17:15

bardzo :)

zgłoś

Slawrys
4 kwietnia 2014 o 18:48

miło mi :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się