Jaga
3 april 2014 at 23:53

brakowało Twoich rysunków Slawrysie :)

report

Slawrys
4 april 2014 at 10:17

jestem mile zaskoczony ... ponad rok nie rysowałem ... ze zdrowiem kiepsko to i wena niezbyt łaskawa .. wrzucę później to co w tym roku powstało :) dziękuje i pozdrawiam :)

report

Jaga
7 april 2014 at 22:33

odpozdrawiam serdecznie, rysuj, jesteś bardzo oryginalny :)

report

Slawrys
8 april 2014 at 06:36

czas pokaże :) postaram się :)

report

alt art
4 april 2014 at 09:33

na dnie popiołu gwiaździsty dyjament, wiekuistego zwycięstwa zaranie..

report

Slawrys
4 april 2014 at 10:19

tak; inspiracja to C.K.Norwida "popiół i diament" i jego muzyczne wykonanie w wykonaniu Stana Borysa

report

Eva T.
4 april 2014 at 17:12

bardzo na tak, calosc, kolorystyka...swietnie :) pozdrawiam serdecznie, Slawrysie :)

report

Slawrys
4 april 2014 at 18:48

dziękuje za docenienie :) pozdrawiam równie serdecznie :)

report

doremi
4 april 2014 at 17:15

bardzo :)

report

Slawrys
4 april 2014 at 18:48

miło mi :)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register