7 października 2016
fotografia
..0710
ani tron, ni to taboret
zgłoś
pewnie technicznie fachowcy przyczepiliby się się do tego czy tamtego, ale tematycznie jest super bardzo gada ta fota
Czuję się dzisiaj właśnie jak te krzesło...
taki stan ma swoje plusy :) więc głowa do góry
spłukana, ale jak zaświeci słońce to bez przeszkód? ;)
:)
Połamana, porzucona,w ruinach swojego świata
to zdaje się to krzesło ma nieco lepiej :)
do góry uszy Oksana
Dziękować
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
ani tron, ni to taboret
zgłoś
pewnie technicznie fachowcy przyczepiliby się się do tego czy tamtego, ale tematycznie jest super bardzo gada ta fota
zgłoś
Czuję się dzisiaj właśnie jak te krzesło...
zgłoś
taki stan ma swoje plusy :) więc głowa do góry
zgłoś
spłukana, ale jak zaświeci słońce to bez przeszkód? ;)
zgłoś
:)
zgłoś
Połamana, porzucona,w ruinach swojego świata
zgłoś
to zdaje się to krzesło ma nieco lepiej :)
zgłoś
do góry uszy Oksana
zgłoś
Dziękować
zgłoś