WSZYSTKIE PRACE Fotografia (635)
O autorze Znajomi (17)

7 października 2016

fotografia

wiesiek
wiesiek

alt art
8 października 2016 o 11:37

ani tron, ni to taboret

zgłoś

Ananke
8 października 2016 o 13:07

pewnie technicznie fachowcy przyczepiliby się się do tego czy tamtego, ale tematycznie jest super bardzo gada ta fota

zgłoś

oxy*
9 października 2016 o 12:04

Czuję się dzisiaj właśnie jak te krzesło...

zgłoś

Ananke
9 października 2016 o 13:30

taki stan ma swoje plusy :) więc głowa do góry

zgłoś

jeśli tylko
9 października 2016 o 13:45

spłukana, ale jak zaświeci słońce to bez przeszkód? ;)

zgłoś

Ananke
9 października 2016 o 13:47

:)

zgłoś

oxy*
9 października 2016 o 13:58

Połamana, porzucona,w ruinach swojego świata

zgłoś

Ananke
9 października 2016 o 14:00

to zdaje się to krzesło ma nieco lepiej :)

zgłoś

Ananke
9 października 2016 o 14:00

do góry uszy Oksana

zgłoś

oxy*
9 października 2016 o 14:06

Dziękować

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się