WSZYSTKIE PRACE Fotografia (31)
O autorze Znajomi (4)

9 kwietnia 2014

fotografia

nessuno
nessuno

.

.

issa
9 kwietnia 2014 o 14:47

Zagapiłam się w to miejsce. Trochę jak chiaroscuro pobliżu świeżego pogorzeliska. Wrócę.

zgłoś

issa
9 kwietnia 2014 o 14:53

*w pobliżu. sorry

zgłoś

issa
9 kwietnia 2014 o 16:03

uchch, i znowu jestem. widywałam przecież, choćby i tu, na Trumlu, bardzo podobne zdjęcia. Ale tu jest coś, czego w tamtych nie było. Nie wiem jeszcze, czym to jest. Ale jest. Różnica jednostkowa. Nie umiem jej nazwać; podobieństwa bywają tak złudne, chociaż przekonujące do identyczności złudy.

zgłoś

hossa
9 kwietnia 2014 o 23:51

yhm, też się zagapiłam, pogorzelisko jakoś tak mocno iss mi tutaj zabrzmiało. Hm. Pomyślę dlaczego.

zgłoś

issa
10 kwietnia 2014 o 00:06

hej, hoss :)

zgłoś

hossa
10 kwietnia 2014 o 00:10

hej iss;) jeszcze Cię złapałam przed snem:d no bo dlaczego pogorzelisko? może zmierzch, alboco, ten kolor taki niespokojny jest chyba. Jeżu idę, bo nie wstanę. Dobrej nocy:)

zgłoś

issa
10 kwietnia 2014 o 00:14

dobrej i Tobie, i Tobie, hoss :) wrócę w sprzyjającym czasie do tego nobo bonobo. pomyślę, dlaczego

zgłoś

Jan Łukaszewski
9 kwietnia 2014 o 19:50

Świetnie wykonane zdjęcie uwaga zwrócona na jeden element ale tło niesamowite rozmazanie. Zapatrzeć się idzie na dłużej :)

zgłoś

locusminoris
9 kwietnia 2014 o 21:18

perełka...

zgłoś

Bazyliszek
10 kwietnia 2014 o 00:10

a jednak uno:))))

zgłoś

Rafał Muszer
6 lipca 2014 o 07:43

oniryczne te prace

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się