uchch, i znowu jestem. widywałam przecież, choćby i tu, na Trumlu, bardzo podobne zdjęcia. Ale tu jest coś, czego w tamtych nie było. Nie wiem jeszcze, czym to jest. Ale jest. Różnica jednostkowa. Nie umiem jej nazwać; podobieństwa bywają tak złudne, chociaż przekonujące do identyczności złudy.
hej iss;) jeszcze Cię złapałam przed snem:d no bo dlaczego pogorzelisko? może zmierzch, alboco, ten kolor taki niespokojny jest chyba. Jeżu idę, bo nie wstanę. Dobrej nocy:)
Zagapiłam się w to miejsce. Trochę jak chiaroscuro pobliżu świeżego pogorzeliska. Wrócę.
zgłoś
*w pobliżu. sorry
zgłoś
uchch, i znowu jestem. widywałam przecież, choćby i tu, na Trumlu, bardzo podobne zdjęcia. Ale tu jest coś, czego w tamtych nie było. Nie wiem jeszcze, czym to jest. Ale jest. Różnica jednostkowa. Nie umiem jej nazwać; podobieństwa bywają tak złudne, chociaż przekonujące do identyczności złudy.
zgłoś
yhm, też się zagapiłam, pogorzelisko jakoś tak mocno iss mi tutaj zabrzmiało. Hm. Pomyślę dlaczego.
zgłoś
hej, hoss :)
zgłoś
hej iss;) jeszcze Cię złapałam przed snem:d no bo dlaczego pogorzelisko? może zmierzch, alboco, ten kolor taki niespokojny jest chyba. Jeżu idę, bo nie wstanę. Dobrej nocy:)
zgłoś
dobrej i Tobie, i Tobie, hoss :) wrócę w sprzyjającym czasie do tego nobo bonobo. pomyślę, dlaczego
zgłoś
Świetnie wykonane zdjęcie uwaga zwrócona na jeden element ale tło niesamowite rozmazanie. Zapatrzeć się idzie na dłużej :)
zgłoś
perełka...
zgłoś
a jednak uno:))))
zgłoś
oniryczne te prace
zgłoś