9 stycznia 2013

dziennik

RENATA
RENATA

gdzieś kiedyś ktoś

wypatruję pożądliwie burzy
protestów
z rozbrajającym prostactwem

był taki dzień kiedy niebo zalało
się  moimi łzami
nikt mi oczu nie otarł

alt art
9 stycznia 2013 o 15:19

rozumiem podać chusteczkę; ale otarcie Ci oczu, to operacja nadmiernie inwazyjna..

zgłoś

RENATA
9 stycznia 2013 o 15:22

wiesz na fakcie zdarzało mi się iść i płakać a deszcz z nieba lał i myslałam dobrze że pada nie widać łez natomiast pierwszy akapit ?/ cokolwiek zrobię zaraz ktoś zauważy

zgłoś

Teresa Tomys
9 stycznia 2013 o 21:10

niejeden jest taki dzień...

zgłoś

Jaga
10 stycznia 2013 o 15:51

spłukał deszcz...

zgłoś

AniS
10 stycznia 2013 o 16:04

Łzy podlewają kwiaty smutku lub radości. Uśmiechnij się Renatko:))

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się