30 kwietnia 2011

spotkania poetyckie

witam wszystkich, chodzi mi w zamyśle organizacja wieczorów poetyckich w Warszawie, pytanie czy byliby chętni zaglądać na nie, w szerszej perspektywie, chciałabym to poszerzyć o nawiązanie kontaktów z wydawnictwami i znanymi twórcami, nie wiem niestety ile osób na chwilę obecną jest z Warszawy, albo kto byłby zainteresowany z innych miejscowości, jakiś sygnał proszę :)


Leszek Lisiecki,  

Pisałem w komentarzach - jestem zainteresowany w miarę swoich możliwości. Mogę dołożyć byle jakie granie i byle jakie swoje śpiewanie. Nie mieszkam już w W-wie ale mogę bywać jak dopasują się terminy

zgłoś |

Rymiarz1962,  

Jestem z Mysłowic. Jeśli ktoś zechce zorganizować podobne na Śląsku, to służę pomocą.

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1