|
| |
|
WSZYSTKIE PRACE
Poezja (229) Proza (3) Dziennik (5) Fotografia (7) Książki (1)
Pocztówka poetycka (4) O autorze Znajomi (50) | |
jak pięknie o miłości gada
ten który miłości nigdy nie zaznał."*
kręcę się na krześle.
umyka dzień pod kapciami.
dobija dźwięk do bębenków
nie nie śpiewaj.
na dziś o tym chyba dość.
kolana ławek uginają się.
odlecimy fajansowym spodkiem
śliniąc się prosto na dach.
młode sowy zakryją oczy.
jutro znowu
samoloty rozprują niebo.
trzymaj się i mnie
bardziej polub ale nie udostępniaj.
*happysad
Pięknie. Gratki, Aguś i uwielbiam "happysad", zwłaszcza "mów mi dobrze" :) Czółkiem :)
zgłoś
ja też! szczególnie "milowy las". obecnie słucham najnowszej ich płyty "ciepło/zimno". dzięki :)
zgłoś
i niech się stanie, a muzyka super:)
zgłoś
obiecujesz, że odlecimy..
zgłoś
posłuchaj...nie, poczytaj i uniosłem się o dwa centymetry;) u nos gadajo na taki cusik ze piknie :) pozdrawiam.
zgłoś
BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ :-)
zgłoś
bardzo ładnie ubrałaś to w słowa...
zgłoś
"bardziej polub ale nie udostępniaj." :)
zgłoś
samo życie... czyż nie? ;) pozdrawiam!
zgłoś