7 września 2012

poezja

agnieszka_n
agnieszka_n

"posłuchaj...

                                           jak pięknie o miłości gada
                                           ten który miłości nigdy nie zaznał."*



kręcę się na krześle. 
umyka dzień pod kapciami. 
dobija dźwięk do bębenków
 
nie nie śpiewaj.
na dziś o tym chyba dość.
kolana ławek uginają się.
 
odlecimy fajansowym spodkiem
śliniąc się prosto na dach.
młode sowy zakryją oczy.
 
jutro znowu
samoloty rozprują  niebo.
trzymaj się i mnie 
bardziej polub ale nie udostępniaj.


*happysad 

Kasiaballou vel Taki Tytoń
7 września 2012 o 19:17

Pięknie. Gratki, Aguś i uwielbiam "happysad", zwłaszcza "mów mi dobrze" :) Czółkiem :)

zgłoś

agnieszka_n
7 września 2012 o 19:25

ja też! szczególnie "milowy las". obecnie słucham najnowszej ich płyty "ciepło/zimno". dzięki :)

zgłoś

Jerzy Woliński
7 września 2012 o 21:09

i niech się stanie, a muzyka super:)

zgłoś

alt art
8 września 2012 o 12:54

obiecujesz, że odlecimy..

zgłoś

bosski_diabel
17 września 2012 o 23:02

posłuchaj...nie, poczytaj i uniosłem się o dwa centymetry;) u nos gadajo na taki cusik ze piknie :) pozdrawiam.

zgłoś

agnieszka_n
19 września 2012 o 22:30

BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ :-)

zgłoś

An - Anna Awsiukiewicz
20 września 2012 o 09:03

bardzo ładnie ubrałaś to w słowa...

zgłoś

Joha
8 listopada 2012 o 00:31

"bardziej polub ale nie udostępniaj." :)

zgłoś

agnieszka_n
8 listopada 2012 o 23:45

samo życie... czyż nie? ;) pozdrawiam!

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się