7 lipca 2016

poezja

Nesca
Nesca

cała jestem pogryziona

Prawie zjadłam tę poduszkę.
Wciśnij mnie tak jeszcze raz
a wybacze więcej.
I nawet zapomniałam, że
dalej Ci nie ufam.
Trochę się nawet Ciebie boję.
Alę tęskniłam za tym.

alt art
7 lipca 2016 o 10:23

gdy masochistka sypia z komarzycą..

zgłoś

Nesca
7 lipca 2016 o 10:36

mów mi modliszka :)

zgłoś

mała_czarna
19 lipca 2016 o 09:57

Skąd ja to znam? Heh

zgłoś

Nesca
19 lipca 2016 o 13:30

Jakoś byłam pewna, ze akurat Ty znasz ;)

zgłoś

mała_czarna
19 lipca 2016 o 16:52

Ha ha ... Porozumienie ponad ... :)))

zgłoś

Nesca
21 lipca 2016 o 10:10

My zawsze:)

zgłoś

mała_czarna
21 lipca 2016 o 10:15

Bo jak nie my to kto...:)

zgłoś

Nesca
21 lipca 2016 o 10:34

:)

zgłoś

Teresa Tomys
19 lipca 2016 o 10:10

krótko i fajnie

zgłoś

Nesca
19 lipca 2016 o 13:30

:)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się