6 lipca 2015

poezja

Nesca
Nesca

I never thought that

"Masz koszulkę na lewą stronę.
Przynosi szczęście, więc puść totolotka."
Dzięki, ale pierwszy raz od kilku lat
czuje, że naprawdę je mam.
Bez kolektury. I innych bzdur.
W pierwszej minucie nie rozumiałam
jak one wszystkie mogą tak wyglądać.
Szczególnie w tym upale.
Szybko o tym zapomniałam, bo
najbardziej obchodzi mnie,
że przyszedł tu własnie ze mną.
Troszkę irytujące są te spojrzenia,
ale oni tego nie mają i nie zrozumieją.

alt art
27 lipca 2015 o 13:47

żeby zrozumieć, nie wystarczy raz na lewą stronę..

zgłoś

Nesca
27 lipca 2015 o 13:51

Bez, tym bardziej nie zrozumieją..

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się