deRuda
11 listopada 2012 o 11:16

adrenalina i niepewność...

zgłoś

Monika Joanna
11 listopada 2012 o 15:59

i nieświadomość..

zgłoś

Ustinja21
25 września 2013 o 19:04

jedyne, co mi tu nie pasuje, to kolor czcionki, literówka i to "się" na początku drugiego wersu - wygląda nienaturalnie, zmieniłabym miejsce, reszta fajna, zwł. fotografia

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się