Rafał Muszer
10 czerwca 2012 o 06:35

mam wrażenie, że to kadr z jakiejś skandynawskiej psychodeli

zgłoś

Bożena Brzozowska
1 września 2012 o 14:03

nie przepadam za symetrią ale ten obraz wyjątkowo mnie przekonał że zestaw: kolorów, układ postaci i przedmiotów może pobudzić wyobraźnię!:)

zgłoś

Ooooooooo...............

zgłoś

magda p
25 maja 2013 o 16:08

Piękny!

zgłoś

Darek i Mania
25 maja 2013 o 16:18

noja

zgłoś

astrit33
28 lutego 2014 o 13:13

bardzo pięknie tło interesujące

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się