18 marca 2012
fotografia
Nokto
mam wrażenie, że to kadr z jakiejś skandynawskiej psychodeli
zgłoś
nie przepadam za symetrią ale ten obraz wyjątkowo mnie przekonał że zestaw: kolorów, układ postaci i przedmiotów może pobudzić wyobraźnię!:)
Ooooooooo...............
Piękny!
noja
bardzo pięknie tło interesujące
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
mam wrażenie, że to kadr z jakiejś skandynawskiej psychodeli
zgłoś
nie przepadam za symetrią ale ten obraz wyjątkowo mnie przekonał że zestaw: kolorów, układ postaci i przedmiotów może pobudzić wyobraźnię!:)
zgłoś
Ooooooooo...............
zgłoś
Piękny!
zgłoś
noja
zgłoś
bardzo pięknie tło interesujące
zgłoś