jeśli tylko
30 may 2014 at 10:38

by nie zabrakło (i odpukać też:))

report

Bazyliszek
31 may 2014 at 00:58

czerwona podkowa musi byc otwarta do gory, bo wtedy wpada szczescie, odwroc zdjecie o 180 bo teraz wlasnie szczescie wypada, pozdrawiam:)))

report

redlady
31 may 2014 at 10:08

..obróciłam ekran monitora :)

report

Jerzy Woliński
31 may 2014 at 10:15

ono zawsze się przyda :)

report

redlady
31 may 2014 at 10:16

..tak :) dziękuję za zatrzymanie się u mnie :)

report

Sabi
4 june 2014 at 12:52

mój Dziadzio powtarzał" dziewczyno, zawsze końcówki do góry coby szczęście łapać " - ech... tęsknię za tamtymi czasy...

report

redlady
4 june 2014 at 20:41

..na szczęście mam trąby do góry :) pozdrawiam :)

report

.
11 june 2014 at 21:35

pomysłowa pocztówka :)

report

redlady
11 june 2014 at 21:48

:-)))

report

.
11 june 2014 at 21:50

mogę ją komuś wysłać ?

report

redlady
11 june 2014 at 21:51

..będę zaszczycona :)

report

.
11 june 2014 at 21:55

Dziękuję :) zatem podaj mi swojego emajla - ha ha :)))))) duza dawka optymizmu - wyślę ją komuś szczególnemu :))pięknie dziękuję skorzystam bo warto

report

redlady
11 june 2014 at 21:58

..i szalony :) mieszanka wybuchowa ;)

report

Ananke
21 june 2014 at 22:04

super

report

redlady
23 june 2014 at 22:15

miło mi :)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register