30 may 2014
postcards
..by nie zabrakło szczęśliwych chwil
by nie zabrakło (i odpukać też:))
report
czerwona podkowa musi byc otwarta do gory, bo wtedy wpada szczescie, odwroc zdjecie o 180 bo teraz wlasnie szczescie wypada, pozdrawiam:)))
..obróciłam ekran monitora :)
ono zawsze się przyda :)
..tak :) dziękuję za zatrzymanie się u mnie :)
mój Dziadzio powtarzał" dziewczyno, zawsze końcówki do góry coby szczęście łapać " - ech... tęsknię za tamtymi czasy...
..na szczęście mam trąby do góry :) pozdrawiam :)
pomysłowa pocztówka :)
:-)))
mogę ją komuś wysłać ?
..będę zaszczycona :)
Dziękuję :) zatem podaj mi swojego emajla - ha ha :)))))) duza dawka optymizmu - wyślę ją komuś szczególnemu :))pięknie dziękuję skorzystam bo warto
..i szalony :) mieszanka wybuchowa ;)
super
miło mi :)
You have to be logged in to use this feature. please Register
by nie zabrakło (i odpukać też:))
report
czerwona podkowa musi byc otwarta do gory, bo wtedy wpada szczescie, odwroc zdjecie o 180 bo teraz wlasnie szczescie wypada, pozdrawiam:)))
report
..obróciłam ekran monitora :)
report
ono zawsze się przyda :)
report
..tak :) dziękuję za zatrzymanie się u mnie :)
report
mój Dziadzio powtarzał" dziewczyno, zawsze końcówki do góry coby szczęście łapać " - ech... tęsknię za tamtymi czasy...
report
..na szczęście mam trąby do góry :) pozdrawiam :)
report
pomysłowa pocztówka :)
report
:-)))
report
mogę ją komuś wysłać ?
report
..będę zaszczycona :)
report
Dziękuję :) zatem podaj mi swojego emajla - ha ha :)))))) duza dawka optymizmu - wyślę ją komuś szczególnemu :))pięknie dziękuję skorzystam bo warto
report
..i szalony :) mieszanka wybuchowa ;)
report
super
report
miło mi :)
report