..

..

[wszystko i nic]

Ananke
12 july 2016 at 22:49

czy ja mogłabym zobaczyć to zdjęcie w wersji bez blików ? jest przecudne ale wolałabym by uwaga skupiała się tu na tym co najpiękniejsze........

report

supełek.z.mgnień
12 july 2016 at 23:44

Nie da się odwrócić tego efektu (zamierzony), ponieważ taki bokeh powstał dzięki obiektywowi. Czasami lubię tak właśnie fotografować (coraz rzadziej, nie ukrywam).

report

Ananke
13 july 2016 at 12:35

łeee tam ;) miałam nadzieję zobaczyć inną wersję tego zdjęcia - szkoda :)

report

supełek.z.mgnień
13 july 2016 at 13:39

Jakbym chciała osiągnąć inny efekt, posłużyłabym się innym sprzętem. ;) Poza tym, skąd mogłam przewidzieć, że wolałabyś inne podejście do tematu? ['Następną razą', poinformuję o planach ;)]

report

Ananke
13 july 2016 at 14:15

to oczywiste :) mam świadomość, że zrobiłaś dokładnie to co chciałaś, mówimy o anankowej zachciance :)

report

Ananke
13 july 2016 at 14:16

a poza tym przy którejś twojej pracy wałkowałyśmy już ten temat, że wolę Twoje "czyste" prace bez blików i innych takich :)

report

supełek.z.mgnień
13 july 2016 at 19:14

Yhm, pamiętam [chociaż pamiętliwa nie jestem ;)]

report

Ananke
14 july 2016 at 21:59

:)

report

Pete67
13 july 2016 at 00:00

fajne bajeczne

report

supełek.z.mgnień
13 july 2016 at 13:40

:)

report

Hania
15 july 2016 at 11:37

Jakby tańczyły:)

report

supełek.z.mgnień
16 july 2016 at 00:08

Jakby. :) [Hej, Hania. Miło Cię ''widzieć.]

report

jeśli tylko
16 july 2016 at 09:18

to baobab Małego Księcia w noc świętojańską :)

report

supełek.z.mgnień
19 july 2016 at 20:38

Aaa, to wiele tłumaczy. ;)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register