Nie da się odwrócić tego efektu (zamierzony), ponieważ taki bokeh powstał dzięki obiektywowi. Czasami lubię tak właśnie fotografować (coraz rzadziej, nie ukrywam).
Jakbym chciała osiągnąć inny efekt, posłużyłabym się innym sprzętem. ;) Poza tym, skąd mogłam przewidzieć, że wolałabyś inne podejście do tematu? ['Następną razą', poinformuję o planach ;)]
czy ja mogłabym zobaczyć to zdjęcie w wersji bez blików ? jest przecudne ale wolałabym by uwaga skupiała się tu na tym co najpiękniejsze........
report
Nie da się odwrócić tego efektu (zamierzony), ponieważ taki bokeh powstał dzięki obiektywowi. Czasami lubię tak właśnie fotografować (coraz rzadziej, nie ukrywam).
report
łeee tam ;) miałam nadzieję zobaczyć inną wersję tego zdjęcia - szkoda :)
report
Jakbym chciała osiągnąć inny efekt, posłużyłabym się innym sprzętem. ;) Poza tym, skąd mogłam przewidzieć, że wolałabyś inne podejście do tematu? ['Następną razą', poinformuję o planach ;)]
report
to oczywiste :) mam świadomość, że zrobiłaś dokładnie to co chciałaś, mówimy o anankowej zachciance :)
report
a poza tym przy którejś twojej pracy wałkowałyśmy już ten temat, że wolę Twoje "czyste" prace bez blików i innych takich :)
report
Yhm, pamiętam [chociaż pamiętliwa nie jestem ;)]
report
:)
report
fajne bajeczne
report
:)
report
Jakby tańczyły:)
report
Jakby. :) [Hej, Hania. Miło Cię ''widzieć.]
report
to baobab Małego Księcia w noc świętojańską :)
report
Aaa, to wiele tłumaczy. ;)
report