(*)
pamięci tych, którzy zawsze żyli blisko nieba
życie
to może tylko
przebudzenie
wieczność jest przecież
w długim śnie zaklęta
wszystko jest chwilą
mgnieniem oka
drgnieniem
przebłyskiem światła
i fragmentem ciepła
a my
tęsknimy
w popękanej ciszy
* * *
Tylko czy jest do czego tęsknić? Bo może to właśnie to przebudzenie było wybawieniem... od wieczności.
report