14 august 2016

poetry

sam53
sam53

jeszcze śpiewam

z twoich oczu nie wychodzi się na spacer
tyle ścieżek poplątanych już za nami
a po deszczu dziś w ogrodzie - szczęście pachnie
i uczucie delikatne jak aksamit

z twoich oczu czytam siebie nie od wczoraj
szukam wiersza bez początku i bez końca
mógłbym tańczyć jeśli razem będą słowa
gdy w objęciach
"mój kochany" z "moją zostań"

w twoich oczach blask i uśmiech trwa najdłużej
chciałbym kwiatów ci dołożyć - czy pomieszczę 
obdzielimy dziś miłością wszystkie róże
i pocałuj tak jak wczoraj - jeszcze jeszcze

Hania
14 august 2016 at 21:12

śpiewam:)

report

sam53
15 august 2016 at 09:24

dzięki :) jeszcze śpiewam...może tytuł poprawić? :)

report

Hania
15 august 2016 at 10:05

można:)

report

sam53
18 august 2016 at 10:49

już :))))

report

Hania
18 august 2016 at 11:16

:)

report

pociąg
14 august 2016 at 22:34

szczęścia :)

report

sam53
15 august 2016 at 09:25

dziękuję :) szczęścia nigdy za wiele :)

report

Ananke
18 august 2016 at 22:39

bardzo ładnie, delikatnie i lekko napisane :) ale Samie czy nie sądzisz, że w drugiej zwrotce ostatni wers jest do poprawki ? wg mnie nieco łamie rytm wiersza, niepotrzebnie go łamie

report

sam53
21 august 2016 at 12:12

jest to klasyk 12-zgłoskowiec o specyficznym rytmie (4-4-4)...nic nie zmienię :) pozdrawiam

report

Ananke
21 august 2016 at 14:52

ilość zgłosek oczywiście się zgadza, nie o tym mówiłam....

report

obiekcja
19 august 2016 at 21:26

dziękuję, czekam na kwiaty i kolejny wiersz - jest jeszcze wiele miejsca ...pięknie, bez zastrzeżeń, z pozdrowieniem :))))

report

sam53
21 august 2016 at 12:14

ależ proszę...kwiaty w pogotowiu, wiersz jeszcze w głowie...pozdrawiam :)

report

obiekcja
21 august 2016 at 14:46

pięknie dziękuję i życzę nieustającej weny ;)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register